Hned v úvodu zápasu se hostující celek dostal do vedení 15:4 a to zejména zásluhou tvrdého podání Lenky Fabikovičové. Avšak břeclavské hráčky si vývoj prvního setu zdramatizovaly, když svou nepozorností na příjmu a v poli dovolily soupeři smazat tento náskok. Přesto Lokomotiva set vyhrála 25:17.

Od druhého setu se začal hrát vyrovnaný volejbal. Břeclavanky se ve druhém setu radovaly až vkoncovce. V setu třetím si domácí hráčky zpočátku udržovaly náskok, a přes veškerou snahu Lokomotivy la a zvítězila 22:25.

Závěrečný set patřil hostující Lokomotivě. Výborně načasované bloky nedovolily soupeři získat bod z útoku.
Úvodní set odpoledního zápasu měl stejný průběh jako poslední set předešlého zápasu. Podání a bloky Lokomotivy neumožnily hráčkám Blanska vytvořit si šanci k úspěšnému útoku, a tak hostující celek lehce zvítězil 25:16.

Naopak v druhém setu si náskok vytvořily soupeřky. Od stavu 17:21 pro Břeclavanky byl k vidění pohledný volejbal. Hostující srovnaly skóre na 24:24. V dramatické koncovce podržela tým svými útoky Lenky Fabikovičová, ani to nestačilo k vítězství a Lokomotiva prohrála 27:29.
V následujícím setu hosté rychle prohrávali 13:18. I když Břeclavanky zabojovaly a přiblížily se soupeři, nedokázaly už strhnout vývoj setu na svou stranu.

Čtvrtý set byl vyrovnaný až do stavu 18:18. Poté se břeclavské hráčky utrhly, set vyhrály a zajistily si možnost poprat se o vítězství ve zkrácené hře.
Ta potvrzovala dosavadní vývoj utkání. Týmy ukázaly vyrovnaný a krásný volejbal. Oba celky předvedly vynikající zákroky a bojovnost v poli, ale tým Blanska si v závěru své vedení pohlídal a dotáhl zápas do vítězného konce.
Juniorky Lokomotivy sehrály v rámci utkání posledního s předposledním dvojutkání v Hodoníně. Břeclavské hráčky přijely do Hodonína v kompletní sestavě.

Břeclavské volejbalistky nastoupily do utkání s úkolem zaskočit Hodonín tvrdým podáním. To bylo dostatečně dlouhé , znemožňovalo domácím připravit si útok , a tak balóny jen lacině odevzdávaly hráčkám Lokomotivy . Ty toho plně využívaly k dobré kombinační hře a rychle získávaly body. Celé první utkaní měly hráčky Lokomotivy ve své režii a s přehledem zvítězily 3:0.

Také ke druhému utkání nastoupila nezměněná základní sestava Lokomotivy Břeclav, ale hra už nebyla tak jednoznačná. Hodonínské hráčky se svým soupeřkám vyrovnaly na podání a jednotlivé sety byly vyrovnané.

Vždy se rozhodovalo až v koncovkách setů a ve třetím dokonce vyhrály hráčky Hodonína. Ve čtvrtém břeclavské hráčky zpřesnily hru a pohlídaly si vítězství v tomto setu a zápas vyhrály 3:1. V tabulce ztrací jen jeden bod na třetí Ivančice.