K zásadní změně jí dovedly prozaické důvody. Dvaadvacetiletý Matěj Novák se rozhodl ukončit krasobruslařskou kariéru, a tak si Myslivečková musela hledat náhradu. Tu našla v mladém francouzském krasobruslaři.

„Protože Matěj skončil, musela jsem začít hledat jiného tanečního partnera. A protože v České republice jsem žádného nenašla, poohlédla jsem se v zahraničí a dala se dokupy s Neilem. Momentálně trénujeme v Lyonu,“ komentovala významnou změnu zanedlouho dvaadvacetiletá Lucie Myslivečková.

Nový pár se sehrává teprve tři týdny a čeká na povolení krasobruslařské federace, aby mohl Francouz nastupovat v mezinárodních závodech za Českou republiku.

„Očekávám, že bude Neil pracovitý, a že se bude chtít stále zlepšovat. Pokud vše půjde, jak má, odjedeme na začátku prosince do Záhřebu na Zlatou brusli, kde budu obhajoval loňské prvenství,“ přidává své dojmy a plány Myslivečková, která je stále členkou břeclavského oddílu Kraso.

Další velká akce čeká nový pár hned týden po Záhřebu. To by se měli přesunout do Ostravy, kde se uskuteční mistrovství republiky seniorů a tanečních párů.