O titul vícemistra musel bojovat, protože další závodník za ním měl výkon jen o11 cm kratší. Nečekaného úspěchu dosáhla i Adriana Bzirská, která rovněž ve vrhu koulí obsadila šesté místo, i když její dosavadní výkony byly mnohem horší.

Její nejdelší pokus měřil 11,20 m. Stejného umístění mezi nejlepšími dosáhla i štafeta starších žákyň na 4x60 m, přesto že její první běžkyní byla mladší žákyně Bursíková, dále běžely Ošmerová, Krutáková a Löfflerová.

Čas 31,43 je třetím nejlepším v celé historii Břeclavska své kategorie. Chlumecká se poprvé zúčastnila chodeckého závodu na 3000 m a obsadila sedmé místo časem 20:15.17, což je druhý nejlepší výkon historie na této trati.

Z rozběhů postoupil do finále také Krevňák, který byl v rozběhu čtvrtý, ale běžel v nejrychlejším rozběhu a k postupu mu pomohl čas 2:10,83.

Ve finále doběhl sedmý v čase o několik setin horším. Löfflerová startovala ještě v běhu na 60 m, postoupila z rozběhu časem 8,26, ale v meziběhu skončil až osmá.

Nedařilo se jí ani v dálce, kde byla 13. skokem 485 cm. Krutáková obsadila 10. místo na 100 m překážek časem 16,13, na stejném místě byla i Pániková ve výšce l53 cm. Ošmerová se dostala přes 30 m v oštěpu (30,04) a byla na 12. příčce.