O den později už patřila náplň klubu vyloženě cyklistice. Závodníci Sportcomplexu odjeli na závody do Přerova a do Znojma.

„V Přerově na Mamut bike tour se dařilo Miroslavu Peňáčkovi, který svou kategorii padesátníků ovládl a zvítězil. Za zmínku stojí ještě další úspěch kolegy z Lokomotivy Břeclav Petra Harťanského, který na silniční Mamut tour taktéž ve své kategorii zvítězil. Tento závod vyhrál podruhé," referoval o výsledcích svých kolegů cyklista Petr Jadrný.

Další dva borci Sportcomplexu se vydali do Znojma na silniční závod Evropa maraton na 107 km a nutno říct, že se jim také dařilo. „V závodě byli oba Břeclavané hodně aktivní a odměnou jim bylo pódiové umístění. Petr Herman si dojel pro druhé místo a Libor Zajíc byl třetí," pochválil své týmové kolegy Jadrný.

Neděle pak patřila mládeži Sportcomplexu. Vydala se na závody škol do Jevíčka, kde se jelo kriterium ulicemi města.

V kategorii ročníků 2008–2006 se nejlépe umístila Veronika Jadrná, která svou kategorii vyhrála, a na slušném třetím místě dojela Beáta Hermanová. Jejich oddílová kamarádka Natálka Němcová přijela do cíle osmá.

„Další kategorií byly ročníky 2005 až 2003, kde jsme měli velmi silné zastoupení v podobě čtyř závodnic. Tento závod se jim podařilo celý ovládnout. Pořadí bylo následující. První Anna Jaborníková, druhá Míša Poulová, třetí Adéla Hermanová a čtvrtá Bára Němcová," vypočítával úspěchy Jadrný.

V nejstarších ročnících mezi třináctiletými dětmi měl břeclavský oddíl jen jednoho zástupce, konkrétně Šimona Odehnala. „Šimon ukázal, jak dobrým závodníkem je, a tento závod s přehledem vyhrál," dodal Jadrný.

Jako bonus k medailím získali mladí Břeclavané v součtu i pohár škol pro Slováckou.