Již v sobotu se představila v trojskoku Markéta Malariková (trenér Chlumecký) a také s přispěním trochu štěstíčka získala stříbrnou medaili.

Došlo zde totiž k zajímavé situaci,, kdy tři závodnice měly zcela shodný výkon 11,97 minuty.

Musely proto rozhodovat další nejdelší pokusy a ty přiřkly stříbrnou medaili břeclavské závodnici.

Petr Zelinka absolvoval během odpoledne tři závody. V rozběhu na 110 m překážek skončil časem 15,48 na čtvrtém místě a zajistil si účast ve finále. Zde doběhl sedmý časem 15,51.

V dálce se mu nedařilo, když výkonem 652 nepostoupil do finále a byl celkově na 13. místě.

V neděli pak běžel ve finálovém závodě 1500 m Roman Paulík (trenér Kalužík) a po velkém souboji prvních tří běžců skončil na druhém místě. jeho čas byl 4:00,67. ⋌(lk)