V tomto výběru se představili i Denisa Pyskatá (Sokol Lanžhot) a Jan Vašíček (MSK Břeclav), omluvit se musela nominovaná hráčka Magdalena Šubíková (MSK Břeclav).

Oba reprezentanti okresu Břeclav odvedli na žebříčkovém turnaji dobré výkony.

Pyskatá obsadila v základní pětičlenné skupině druhé místo za jasnou favoritkou Kmeťovou (Dubňany), což ji posunulo do bojů o 1.-8.místo.

Blízko měla k účasti v elitní čtveřici, když v semifinálové skupině skončila třetí se stejným počtem bodů jako druhá Procházková.

Pyskatá zůstala ve skupině hrající o konečné 5.-8.místo, navíc se započítanou prohrou od M. Ševčíkové.

Herně jí hráčky Dubňan nesedí, což se ukázalo i v jejím dalším zápasu s Klárou Ševčíkovou (1:3). Na závěr porazila 3:0 Novákovou a obsadila tak pěkné sedmé místo.

Vašíček vstoupil do turnaje dost nešťastnou porážkou 1:3 se Zicháčkem. S Macurem a Vaverkou si poradil bez nejmenších problémů, zato velmi dobře hrající Fischer byl nad jeho síly.

Znamenalo to třetí místo v základní skupině a možnost obsadit nejlépe 9.místo v turnaji.

Většinu dalších zápasů Vašíček zvládl, i když s Lukianovem a Kutilem k tomu potřeboval pět setů a jen Floriána zdolal ve třech setech.

Vypadalo to tak, že na devátou příčku hráč MSK Břeclav dosáhne, ale v posledním zápasu po neproměnění mečbolu podlehl 2:3 Ilčíkovi a skončil tak definitivně desátý.