Nejvýrazněji se mládí MSK Břeclav prosadilo v kategorii dorostenek. Veronika Malíková (6.) patří k absolutní české špičce, což se odrazilo i v její nominaci do reprezentačního celku pro brzské MEJ 2008.

Pilná v účastech na turnajích je i Petra Mergenthalová (17.), které ke stoprocentní účasti chyběl jen start na kontrolním turnaji TOP 12, na který nebyla nominována. Na úvodním turnaji v Praze postoupila do semifinále, což byl její nejlepší výsledek sezóny.
Jediným bodujícím dorostencem MSK byl Filip Štofka (84.), který hrál na třech turnajích a dvakrát bodoval.

Starší žákyně Barbora Poláchová (38.) zůstala za svými možnostmi kvůli malému počtu startů. Hrála jen v Havířově a na M-ČR, dobré příležitosti v Hustopečích a podruhé v Havířově nevyužila.

V kategorii mladších žákyň je Svatava Janků (23.) příslibem do budoucna. Systematicky si zvyšuje výkonnost a snaží se objezdit co nejvíce turnajů.
Dobrých výsledků v této věkové kategorii dosahovala i Adriana Bzirská (33.), účastnice pěti hodnocených akcí.
Hodně se v budoucnu očekává i od Magdaleny Šubíkové (13.), doposud soutěžící mezi nejmladšími žákyňemi.

Zato Denisa Pyskatá (26.) z Lanžhota bude v sezóně 2008-2009 útočit po odchodu celé řady hráček do vyšší věkové kategorie na popředí pořadí nejmladších žákyň ČR.

Totéž platí i na adresu Jana Vašíčka (36.), další naděje MSK, který má před sebou ještě dvě sezóny mezi nejmladšími žáky.