Mlynář zvítězil v královské kategorii mužů, kteří zdolávali trasu dlouhou 68 kilometrů. Tu zvládl v čase 2:19:03 hodiny a mohl se tak radovat z dalšího cenného prvenství v sezoně, když dorazil do cíle první ze čtyř set závodníků, jedoucích stejnou trasu.

Nejen, že obhájil loňské vítězství, ale v historii této soutěže je ve všech ročnících napsáno na první pozici pouze jedno jméno, a to právě čtyřiatřicetiletého Mlynáře.

„Po náročném silničním programu, který jsem skončil jen pár dní před tímto závodem jsem neměl předem jasnou strategii. V úvodu závodu jsem si testoval soupeře, a také svu momentální výkonnost. Ze zkušenosti vím, že rozhodující okamžiky pro vývoj závodu jsou v úvodních kilometrech, proto jsem si hlídal čelo. Po výjezdu na sjezdovku vepředu zůstalo jen pět lidí,“ popsal svou taktiku cyklista bydlící ve Valticích.

„Před prvním technickým sjezdem už jsme byli v samotném čele pouze ve třech. Následující výjezd jsem zkusil jet své tempo. Neřekl bych, že by to byl přímo nástup. K mému údivu ostatní moje tempo neakceptovali. Dá se říct, že jsem na trati neměl žádný problém. Toto vítězství asi bolelo letos ze všech nejméně,“ dodal Mlynář k závodu na webu ostravské stáje Max Cursor, za kterou momentálně závodí.