Nejzářivějším úlovkem Velkobílovických je Florient Richier, věhlasný Francouz, který už za tým v minulých sezonách příležitostně závodil.
Richier bude tým reprezentovat především na mistrovství České republiky, kde se bude snažit získat titul mistra republiky ve třídě MX2.

Spolu s dalším jezdcem Osička MX Teamu Filipem Neugebauerem se jezdci zúčastní prestižního německého mistrovství ADAC MX Masters, německého seriálu Supercrossu a dále i vybraných závodů mistrovství světa, kde prvním závodem je GP Bulgaria.

Pětadvacetiletý Richier má za sebou výrazné úspěchy. Je národním mistrem Francie, dvou mistrem Německa v kategorii open a vyhrál i kategorii 125.
O Richierově angažmá bylo s definitivní platností rozhodnuto poslední lednový týden, kdy majitel MX týmu Martin Osička během soustředění jezdců v jižní Francii u Montpellieru.

Dalším jezdcem je sedmadvacetiletý Philipp Ringhofer je rakouský jezdec, který v roce 2005 obsadil třetí místo na mistrovství Rakouska ve třídě MX2, a také se zúčastnil na Motokrosu národů.

Nadějí pro letošní sezonu bude především čtrnáctiletý Daniel Kička z Tábora. Ten má na svém kontě celou řadu úspěchů v mládežnické kategorii a vypadá jako velký příslib do budoucna.

Poslední novou akvizicí je třináctiletý Filip Podmol, bratr české freestylemotokrosové superstar, který zatím dosahoval úspěchu především v BMX.
Osvědčenou tváří bude v barvách Osička MX Teamu Filip Neugebauer z Divák, jehož výčet úspěšných výsledku by zabral pořádně dlouhý text.

Podle nových i známých tváří to vypadá, že Velkobílovická stáj bude útočit na mistrovské tituly prakticky na všech frontách. Podmínky pro jezdce jsou v ní ideální a tak se závodníci mohou soustředit jen na své výkony.