Druholigový celek MSK Břeclav „“B bude hostit Sokol Čejč (začátek v 10:30 hod) a SKST Dubňany (14:30), jako pozápasy byla do sobotního programu vložena utkání divize žen, v nichž céčko MSK bude hostit Sokol Bošovice (12:30 hod) a zápas se Sokolem Brno „C“ začíná v 17:00 hodin.

Ve druhé lize budeme zvědavi na výkony trojice Svatava Janků, Denisa Pyskatá a Magdaléna Šubíková, která dosud z desíti utkání dvě vyhrála, ve dvou se rozešla se soupeři smírně a šestkrát byla poražena.

Připomeňme, že v minulé sezóně měly ženy Břeclavi „B“ po uzavření první poloviny základní části soutěže jediné vítězství a ve druhé lize se zachránily až mohutným finišem a úspěchy v play-off za vydatné pomoci čtvrté hráčky áčka Kristýny Mikulcové.

Ta je na soupisce i v probíhající sezóně, ale zatím do hry nezasáhla, ať již z důvodů kolize s extraligou nebo kvůli jejím zahraničním startům v rámci reprezentace České republiky.

Divizní céčko MSK je složeno z mladičkých hráček, které v soutěži, z níž se nikam nesestupuje, získávají cenné zkušenosti. Bošovice a Sokol Brno „C“ fungují na stejném principu, a proto lze očekávat vyrovnaná utkání.