Jejich další možností proniknout mezi špičková evropská klubová družstva je start v Champions League (Liga mistrů), na který dostali nabídku z Evropské asociace stolního tenisu (ETTU). Tato vysoce kvalitní soutěž se týká jen omezeného počtu družstev, v kategorii mužů do šestnácti, u žen pro osm vybraných kolektivů. Přitom mohou být z jedné země i dva, musejí ale splňovat náročná výkonnostní kritéria.

Ženy MSK, které disponují hráčským kádrem solidní výkonnosti, by pro úspěšný start v Champions League musely uvažovat o posílení o jednu kvalitní hráčku. Další podmínky jsou připraveny na požadované úrovni.

Hrálo by se ve sportovní hale v Charvátské Nové Vsi, kde je odpovídající osvětlení, hrací prostory i schválená podlaha. Jednotlivá utkání by přenášela Česká televize, která by start žen MSK ve kvalitní soutěži jen uvítala, stejně jako početný okruh příznivců kvalitního stolního tenisu z celého širokého okolí.

Ještě by bylo dobré, kdyby byla přiměřeně navýšená příjmová stránka rozpočtu klubu, aby mohly ženy MSK celou soutěž důstojně absolvovat. Starty kvalitních zahraničních družstev v Břeclavi a televizní přenosy by jen pomohly ke zviditelnění okresního města Břeclav v Evropě, a zvýšil by se i zájmu turistů o návštěvu regionu. Rozhodně má totiž co nabídnout.