Největší boj svedla ve čtvrtfinále se svou oddílovou kolegyní Magdalenou Šubíkovou, která jí jako jediná vzala set, v semifinále Kotáskovou a ve finále Blechovou zdolala s naprostou lehkostí 3:0 .

Vidět bylo i další borce MSK. Jan Vašíček obsadil druhé místo mezi nejmladšími žáky za Linnerem a mezi mladšími žáky postoupil do čtvrtfinále, Adriana Bzirská podlehla až ve finále dvouhry starších žákyň 1:3 Hrbáčkové.

Nikol Cerovská vyhrála útěchu mladších žákyň, Šubíková byla v útěše starších žákyň druhá, když ve finále neproměnila mečbol na Davidovou.

Dvoudenní turnaj žactva v Dubňanech měl ale ještě další významný moment pro MSK Břeclav. Poprvé se na startu objevila celá skupinka nováčků, hráčů další generační vlny, která by měla v budoucnu zacelit mezery.

Natálie Růžičková (ročník 2002), Natálie Vrzalová (2001), Martina Vašíčková (2001), Kryštof Knap (2000), Jan Vacek (2000), Jakub Kurial (2000), Jan Kadrnka (1999), Dominik Vališ (1998), to jsou jména, o nichž možná v brzké budoucnosti budeme častěji slýchat a psát.