Prvním soupeřem břeclavských stolních tenistek ve skupině A budou domácí ženy SVS Ströck, které jsou velkým favoritem celé soutěže. V jejich středu co jméno, to hráčka světové kvality. Hned čtyři hráčky Schwechatu jsou čínského původu – Feng Yalan, Fan Ying a Huang Yi-Hua jsou brány jako cizinky, Li Qiangbing již má delší dobu rakouský pas. Tuto čtveřici doplňuje výborná Rumunka Daniela Dodean, aktuálně 41. hráčka světa.

Celý kádr rakouského mistra má za sebou bohatou mezinárodní kariéru. Fan již byla i desátá na světě, Feng byla nejlépe jedenáctá, Huang sedmnáctá, Dodean devatenáctá, Li Qiangbing je v první světové stovce od roku 2003, nejvýše na žebříčku však byla na 37. místě. To je soupeř mimořádně zdatný a každý bod, dokonce i získaný set, by byly velkým úspěchem reprezentantek českého stolního tenisu.

Celek MSK Břeclav aktuálně tvoří Vivien Ellö, Maďarka s obrovskými mezinárodními zkušenostmi, reprezentantky ČR Lenka Harabaszová (279. hráčka světového žebříčku), Kristýna Mikulcová (324.) a slovenská juniorská reprezentantka Lucia Truksová (672.). V klubu se na premiéru v Champions League pečlivě chystají. Povzbudit břeclavské hráčky do jámy lvové pojedou jejich příznivci vypraveným autobusem.

Pro břeclavské ženy je v Champions League aktuálním cílem bojovat o druhé místo ve skupině s maďarským mistrem Budaörsi, který má hráčky srovnatelné výkonnosti.