Soupeřem Břeclavanek bude maďarská Orosháza, se kterou se v prvním vzájemném utkání v Maďarsku rozešly smírně po remíze 5:5. Odveta slibuje znovu vyrovnaný boj.

V tomto utkání nemůže barvy Břeclavi hájit Běloruska Elena Dubkova, místo ní se na třetím místě sestavy objeví zřejmě talentovaná žákyně Svatava Janků.

Dubkové čas přijde ve středu 24.března (opět od 18 hod v herně MSK na Lesní ulici), kdy se bude hrát odložené utkání extraligy se Spartakem Hluk.

Ten patří k silné pětce a jen málo zaostává za favority extraligy. Jeho barvy hájí reprezentantka ČR Aneta Kučerová, dále bývalá juniorská reprezentantka ČR Lucie Žmolíková, stále si udržující vysokou sportovní výkonnost. Dříve měl Hluk slabinu na třetím místě sestavy, nyní ale má Litevku Egle Stuckyteovou, která si se jmenovanou dvojicí nikterak nezadá.

Po těchto dvou utkáních si ženy MSK moc neodpočinou. Již v pátek 26. března budou hrát předposlední extraligové utkání v Praze na Slavoji a v sobotu 27. března základní část extraligy ukončí v Boru.

Vše je cíleno k udržení druhé příčky v tabulce, znamenající jisté výhody při play off o medaile z mistrovství ČR.