Zajela nejlepší krátký program sezony. Předvedla kombinaci dvojitého flipa s dvojitým toeloopem, jednoduchého axela, náročné kroky a piruety s nejvyšší obtížností. U všech prvků rozhodčí nešetřili plusovými body a mladá Břeclavanka se tak zařadila na průběžnou druhou pozici. Do volné jízdy tak pochopitelně nastupovala s ambicemi druhé místo udržet a sáhnout po medaili.

Kratochvílová opět předvedla nejobtížnější piruety, ale dvě menší chyby znamenaly odsun na čtvrté místo. Přesto je nepopulární "bramborová" pozice pro břeclavskou závodnici výrazným úspěchem.

Druhou zástupkyní břeclavského krasobruslení byla žačka Gabriela Gulíšková. Ta zajela také náročný krátký program. Zařadila dvojitého lutze, kombinaci dvojitého flipa s dvojitým rittbergerem, obtížnou krokovou pasáž a piruety v nejvyšší obtížnosti, což ji stačilo na sedmé místo.

Volnou jízdu Gabriela zahájila bezchybně, ovšem méně obtížná závěrečná pirueta, než bylo zamýšleno, znamenala pro naši závodníci posun směrem dolů na celkové dvanácté místo.

Obě krasobruslařky můžete vidět, spolu se všemi ostatními členy břeclavského oddílu, 29. března od 16:00 hodin na zimním stadionu v Břeclavi, kde se uskuteční závěrečná exhibice k ukončení sezony.