Vyhrála všech dvaadvacet dvouher, k nimž nastoupila, a společně s Matelovou vyhrály i všech devět čtyřher. To si zaslouží mimořádného ocenění. Matelová prohrála třikrát, v pořadí jednotlivkyň je na třetím místě. Mezi elitní dvojici Hodonína A se vklínila jednička MSK ČP Břeclav Gumotex Renáta Štrbíková, která prohrála dva zápasy z dvaceti.

První v Hodoníně s Ivanou Pelcmanovou (2:3), když k utkání s lídrem soutěže nastupovala se zvýšenou teplotou. Přesto v úvodu s nadhledem porazila Matelovou, ale nakonec za rozhodnutého stavu utkání nedohrála.

Druhou prohru inkasovala Štrbíková na stolech Ferrumu Frýdlant, a to s exreprezentantkou ČR Hanou Valentovou – Plachou (1:3). Polepšit si mohla v posledních dvou kolech s nejslabšími celky extraligy Slavojem Praha a Sokolem Bor, obě utkání ale vynechala kvůli zranění prostředníku na hrající ruce.
Vysokou klasu si stále udržují zkušené bývalé reprezentantky ČR. Jana Dobešová (SK Frýdlant) je čtvrtá, Valentová (Ferrum) pátá, Marie Hrachová (SK Frýdlant ) sedmá.

Do první desítky se tlačí i mladé hráčky juniorského věku. Nejlepší z nich je Aneta Kučerová (Hluk), které patří šestá příčka, úctyhodné je i deváté místo mladičké Dagmar Blaškové (Slavoj Praha).

Dobře si vede i osmá Ivana Pelcmanová, ta se ale nemusela utkat se svými spoluhráčkami z družstva. Solidně je umístěna i dvojka MSK Kristýna Mikulcová, která je za desátou Miroslavou Ságlovou (Litoměřice) při shodné bilanci výher a porážek jen kvůli horšímu poměru setů.

Další tři hráčky MSK, které zasáhly do extraligových bojů, jsou mezi neklasifikovanými, protože odehrály méně než polovinu utkání.
V tomto pořadí je jasně nejlepší Zuzana Demianová-Poliačková, která výrazně pomohla družstvu Břeclavi v posledních dvou kolech k udržení kontaktu se špičkou soutěže.

Extraligu si zahrály i Petra Mergenthalová a Barbora Poláchová. První se z devíti zápasů radovala z výhry ve dvou, druhá z dvanácti v jediném, což ovšem koresponduje s její hráčskou výkonností.