Z hráčů regionu Břeclav si udržuje nejvyšší pozici Denisa Pyskatá ze Sokola Lanžhot, která je pátou nejlepší mladší žákyní Česka.

Ve stejné kategorii chlapců, kde je větší počet klasifikovaných hráčů, a tím i obtížnější průnik mezi nejlepší, patří Janu Vašíčkovi (MSK Břeclav) výborná sedmá příčka. Sedmý je i Filip Růžička (Agrotec Hustopeče) mezi nejmladšími žáky, hráči ročníku narození 2000 a mladšími.

Shodně třináctá místa patří starší žákyni Svatavě Janků a nejmladší žákyni Martině Vašíčkové (obě MSK), což je samozřejmě velký kvalitativní rozdíl. Starších žákyň je na českém žebříčku totiž jednasedmdesát, nejmladších žákyň jen čtyřiatřicet.

V nižších patrech nasazovací žebříčků jsou nejmladší žákyně MSK Břeclav Natálie Vrzalová (16.) a Natálie Růžičková (20.), nejmladší žáci Jan Vacek (MSK, 36.) a Filip Hovězák (Hustopeče, 40.), mladší žákyně Nikol Cerovská (MSK, 35.), mladší žák Kryštof Tomek (MSK, 60.), starší žákyně Magdaléna Šubíková (MSK, 26.) a Pyskatá (41.), starší žák Vašíček (80.), dorostenky Janků (44.) a Šubíková (53.).

Jen mezi dorostenci, kterých se na sledovaných celostátních akcích průběžně objevilo sto sedmdesát jedna a body získalo stodvanáct hráčů, není ani jeden zástupce břeclavského regionu.

Třetí, a poslední, celostátní turnaje první poloviny sezóny 2010–2011 se budou konat 20. a 21. listopadu. Nejmladší žactvo, mladší žactvo a junioři do 21 let budou soutěžit v Hustopečích, starší žactvo a dorost v Hodoníně. Bude to dobrá příležitost pro stolní tenisty z břeclavského regionu, aby využili dostupnosti těchto lokalit k co největší účasti. První bodovací turnaje mládeže se totiž konaly v Praze a Ostravě.