Mladším žačkám z Břeclavi se však příliš nedařilo. "Ani jedna se nevyvarovala chyb. I když předvedly řadu dvojitých skoků, náročné piruety i pěkné, náročné krokové pasáže, do první desítky se nedostala ani jedna z nich. Nejlépe se umístila Charlotte Petrlová, která mezi dvaačtyřiceti krasobruslařkami obsadila šestnácté místo. Jana Klimešová skončila dvacátá, Stella Slezáková dvaadvacátá a Eva Kiliánová pětadvacátá," řekla břeclavská trenérka Mirka Myslivečková.

Na stupínek vítězů se dostala pouze Eliška Klimešová, která startovala mezi nováčky starší dívky. "V závodě předvedla dvojitého salchova, dvojitého rittbergera, zatočila pěkné piruety a obsadila v konkurenci devíti děvčat třetí příčku," uvedla trenérka.

V neděli pak závodili břeclavští chlapci. "V kategorii nejmladší žáci vyšla volná jízda lépe Martinu Klimešovi, který se umístil na pátém místě. Hned za ním skončil Mikuláš Košulič. Jeho bratr Václav už závodí v kategorii mladší žáci. Ten svou volnou jízdu zajel se všemi prvky, zlepšil se v piruetách a poprvé překonal hranici tiřeci bodů. V konečném hodnocení skončil na desátém místě," dodala Myslivečková.