Tentokrát se Břeclavané dostali v prvním poločase do slibného vedení 12:5, o které ale do poločasu přišli (12:12) a ve druhé půlce se domácí jen bránili. I proto Rakušané otočili zápas na 12:15, jenže v závěrečném dramatu Břeclav přeci jen povedeným pětibodovým položením míče zvrátila zápas zpět na svou stranu. Melk už odpovědět nedokázal.

„Máme radost, jak by ne. Je to hodně cenná výhra, bylo to totiž drama až do konce, taková přetlačovaná s velmi silným soupeřem," zhodnotil zápas Milan Vojta, předseda břeclavského oddílu. Spolu s hráči se tak může radovat z první regulérní výhry v soutěži (ta první přišla po kontumaci), ovšem jen krátce.

Už v sobotu 12. dubna totiž hraje opět ve 14 hodin doma, tentokrát proti Kremsu.