Tituly v hlavních kategoriích vybojovali Lenka Antošová ze Slavie Praha a Jakub Podrazil z pražské Dukly, v kategorii do 23 let se radovali Alžběta Zavadilová ze Slavie Praha a přerovský Martin Sedlák. Mezi ženami lehkých vah i ve stejné kategorii do 23 let zvítězila Barbora Podrazilová z Blesku Praha, mužům lehkých vah vládl Miroslav Vraštil a kategorii do 23 lehkých vah vyhrál Jakub Jech z Nymburka.

Fotbalisté Břeclavi si poradili s Ratíškovicemi 4:1.
OBRAZEM: Fotbalisté Břeclavi v přípravě přehráli Baník

Z jihomoravských zástupců na sebe nejvíc upozornil Jakub Sprinzl. Zástupce Lodních sportů Brno a stříbrný medailista z mistrovství Evropy juniorů 2021 na dvojskifu suverénně zvítězil mezi juniory. Za ním skončil pardubický mladík Tomáš Panchártek, který o necelou sekundu předstihl Martina Slavíka z Hodonína.

Mezi dorostenci slavil pardubický Tadeáš Muk, druhý byl Michal Žemla z SVK Bratislava a o bronz se v nejpočetněji obsazeném závodě podělili Martin Houska z ČVK Praha a Alex Novák z Břeclavi, kteří dokončili závod v totožném čase 6:30,6 minut.