První set navázal na středeční utkání v Poštorné a hladké vítězství uspokojilo domácí celek. Do druhého setu trenér Petr Baránek obměnil sestavu a na hřiště přišli Svoboda na nahrávku a Vilda na smeč. Po krátkém vedení Brna se Tatran rychle zvednul a obrátil vývoj utkání. Začala se dařit útočná hra středem Sedalíka a Vildy z kůlu. Domácí vrátili původní sestavu na palubovku, ale ani ta si nedokázala poradit s perfektně fungující hrou soupeře. Po dramatické koncovce zvítězil Tatran.

Ve třetím setu již kralovali hráči Tatranu. Nezadržitelný Sedalík na středu sítě, výborná kombinační hra Svobody, bojovnost Sadílka doplněná o kvalitní příjem Vildy a nechytatelný servis Pospíšila byly „kořením“ hry Poštoranů. Přehráli Brno 25:18. Ve čtvrtém setu zaskočený soupeř srovnával postupně krok, podařilo se mu udržovat mírný náskok až do koncovky 22:22.

Zde měl Tatran dvě jasné bodovky, které nedokázal proměnit, a soupeř poslal dění zápasu do páté sady. Ve zkráceném setu hosté zopakovali výkon ze třetího setu a nedali příležitost domácím pomýšlet na vítězství, změny stran za stavu 8:4 pro Poštornou byly drtivé a již v pohodě dohrávaný zápas byl úspěšnou odvetou pro Tatran. Zvítězil zaslouženě 3:2. Další utkáni hrají doma v pátek v 18:00 hod. proti družstvu MFF Praha a v sobotu v 17:00 hod. proti Dobřichovicím v hale Základní školy v Charvátské Nové Vsi.