Už v loňském roce se dočkali jeho jezdci prvních úspěchů a rok co rok se do Osičkova týmu daří nabalovat zkušené závodníky, ale i mladé talenty z okolí.

I v letošním roce 2011 oblékají teamový dres vynikající závodníci, kteří sbírají body, zkušenosti a hlavně tituly na české i zahraniční půdě. V letošním roce za Osičkův motokrosový tým závodí Francouz Florent Richier, mistr republiky z roku 2010 ve třídě MX2. V tom samém roce zkušený jezdec získal i titul mezinárodního mistra Německa v motokrosu a superkrosu.

Záda mu kryje dvacetiletý Filip Neugebauer z Divák. Stále se zlepšující jezdec získal loni 1.místo na německém mistrovství Open, navíc byl druhý na prestižním německém seriálu ADAC Masters v Německu.

Třetím do party je zkušený český reprezentant Jiří Čepelák. Také on má na svém kontě první místo na loňském mezinárodním mistrovství České republiky ve třídě MX 3 Open.

Dalšími jezdci Osičkova týmu jsou Daniel Kička, Filip Podmol, Šimon Jošt a Jaroslav Antalič. Nováčkem v Osička MX Teamu, nikoliv však v motokrosu, se pro letošní sezonu 2011 stal Marek Sukup.

Jezdci mají za sebou horlivé tréninky ze zimní přípravy. V rámci té odjezdili první závody v rámci mezinárodního mistrovství Itálie.

„Pro naše potřeby jsem nechal vybudovat supercrossovou trať ve Velkých Bílovicích. O to, aby vše bylo podle našich představ, se postaral náš jezdec Filip Neugebauer. Samotnou trať si do parády vzali profesionální bagristi Fredy Verhestraten a Achim Mittag, kteří staví supercrossové tratě po celém světě,“ poznamenal hrdý majitel stáje Martin Osička.

Program mají jezdci nabitý. Různé závody trvají od začátku května až do října.