Vůbec nejlépe je hodnocena nejmladší žákyně Svatava Janků, která je mezi desetiletými (a mladšími) nadějemi druhá za Janou Novákovou ze Sokola Hodonín. Janků ale již s úspěchy startuje i ve vyšších věkových kategoriích, což nejlépe dokladují její umístění mezi mladšími žákyněmi (12.) a staršími žákyněmi kraje (16.).

Ještě vyšší hodnotu má třetí místo dorostenky Veroniky Malíkové. Vždyť před ní jsou jen Ondříšková a Matelová (obě Hodonín), dvě nejlepší české juniorky. Všechny tři pak v těchto dnech (13.-22.7.) reprezentují ČR na evropském šampionátu juniorů v Bratislavě. Nesporným talentem je starší žákyně Barbora Poláchová, sedmá ve své věkové kategorii a šestnáctá mezi dorostenkami. Nadějné jsou i výsledky mladší žákyně Adriany Bzirské (11.) a do krajského pořadí se dostaly i mladší žákyně Klára Pijáková a nejmladší žákyně Anna Mahovská a Magdalena Šubíková. V chlapeckých kategoriích již tak výrazných úspěchů hráči MSK nedosahují. Pochvalu si zaslouží nejmladší žák Jan Vašíček (ročník narození 1999), který je již osmý v kraji a ještě dva roky bude startovat v nejmladší věkové kategorii. Navíc již v závěru sezóny dosáhl několika vítězství nad mladšími žáky a dostal se i na jejich žebříček.

Dobře si vede i dorostenec Filip Štofka, který má před sebou rovněž ještě dva roky v této kategorii. Jeho 27. místo v kraji nebudí příliš respektu, ale konkurence mezi dorostenci je hodně silná. Štofka se již zařadil pevně do prvního družstva mužů MSK, v jejichž dresu pravidelně boduje v mistrovských utkáních okresního přeboru.

Z dalších hráčů Břeclavi si na bodovací turnajích kraje vysloužili zařazení na žebříčky ještě starší žáci Filip Sítek, Michal Šperka a Marek Želísko a mladší žák Martin Janků. Od příští sezóny lze očekávat vstup do bodovacích seriálů i od dalších hráčů nejmladší věkové kategorie. Náznaky perspektivy růstu jsou zejména u Jakuba Koníčka a Jaroslava Hladíka.