V kategorii žáků do 15 let byli ocenění atletka a gymnastka Nina Kingová, gymnastka Denisa Glížová, atleti Vojtěch Rejentík, Hana Mildnerová a Štěpán Michal.

Kategorii dospělých ovládli bratři Svačinovi. Pro Rostislava Svačinu mladšího byl rok 2011 velmi úspěšný, získal oba tituly na mistrovství republiky v kategorii do 100 kg, a stal se mezinárodním mistrem České a Slovenské republiky. Zdatně mu úspěchy sekundoval bratr Robin, který vybojoval 1. a 2. místo na mistrovství ČR a dokázal se prosadit i na mezinárodní scéně dvěma třetími místy.

V kategorii kolektivů potvrdil Armsport svou úspěšnost. Ocenění si zasloužil za sedmnáct medailí na mistrovství republiky a celkové druhé místo v ČR. Druhé skončilo fotbalové mužstvo Slavoj Podivín, které loni postoupilo do krajského přeboru. Třetí byl florbalový oddíl Sokola Podivín, který za šest let čtyřikrát vyhrál župní sokolskou ligu a právě v probíhající sezoně ji znovu vede.

Titulem trenér roku byl oceněný Rostislav Svačina z Armsportu Podivín a Karel Švestka, trenér fotbalistů. V kategorii sportovní osobnosti byl vyhlášený Milan Berka, fotbalista Slavoje a posléze jeho trenér. Následoval ho Tomáš Gála, zakladatel a trenér oddílu ve skocích na trampolíně.