V sobotu se jelo první kolo mistrovské soutěže juniorů do 16 let kategorie ZL, které se zúčastnilo osm jezdců. První kolo nedokončily dvě jezdkyně, do druhého kola, které se konalo v neděli, postoupily pouze dvě jezdkyně s čistým kontem.

O náročnosti parkúru svědčí i to, že následující rámcovou soutěž na stejných překážkách neabsolvovala již žádná dvojice čistě. Ostatní postupovaly s trestnými body. Rozhodovalo se ve druhém kole, kdy parkúr absolvovaly bez trestných bodů opět stejné jezdkyně z předcházejícího kola.
O vítězce rozhodlo rozeskakování na zvýšených překážkách, které absolvovala čistě pouze Dominika Matyšková na své vlastní klisně Kelly. Tímto vítězstvím se stala juniorskou mistryní jihomoravské oblasti do 16 let.

Matyšková startuje za stáj Pálava Popice, ale trénována je svým otcem. O víkendu se jí mimořádně dařilo a získala v rámcových soutěžích stupně Z další dvě vítězství, a to na základě rozeskakování na zvýšených překážkách.

Dominika Matyšková s klisnou Kelly byla také nominována na základě výsledků z loňské sezóny, aby reprezentovala Jihomoravský kraj spolu s Veronikou Jelínkovou, členkou klubu JK Sever Brno, na III. olympiádě dětí a mládeže, která se bude konat v Ústí nad Labem ve dnech 19. – 24. 6. 2007.