Družstvo Tatranu Poštorná předehrávalo utkání s Letovicemi na jeho hřišti a vedlo si se střídavými úspěchy. V prvním zápase zvítězilo 3:0, ve druhém byli úspěšnější domácí, kteří vyhráli 3:1 na sety.

Úvodní set prvního utkání začali Poštorané opatrně, ale soupeř nekladl velký odpor, Tatran se ujal vedení a připsal si první set v bez větších obtíží 25:23. Druhý set se neodlišoval od předchozího setu, až za stavu 12:12 nevynucené chyby Tatranu si vyžádaly změnu, na síť přišel Fabikovič a do obrany v poli Svoboda a tak vyhráli i druhý set 27:25. Ve třetím setu trenér dále pozměnil sestavu přišel Průdek a na nahrávku Svoboda, toto složení si už poradilo s domácím týmem Letovic a zvítězili 3:0.

V druhém utkání také domácí pozměnili sestavu a postavili zkušeného hráče Provazníka, který odehrál v Poštorné nejednu sezónu. Úvod setu byl vyrovnaný, ve střední části získali hosté náskok 13:11 a vedli o dva body až do konce setu.

Ve druhé setu začali získávat převahu domácí, vyrovnali hru a Tatran si neporadil s touto hrou. Produkoval řadu vlastních nevynucených chyb. Nepomohlo ani střídání a domácí se štěstím vyhráli 26:24.

Od třetího setu narostla domácím křídla. Toho dokázal využít Provazník, který v rozhodujících momentech exceloval. Přes snahu Tatranu, v jehož dresu ve druhém utkání vynikal smečař Kovařík, domácí vyhráli oba zbývající sety a tím i celé utkání 3:1.