Pozváno bylo po dvaceti hráčích v obou kategoriích a oba jmenované talenty se mezi nimi probojovaly až do finálové čtveřice.

Pyskatá obsadila v základní pětičlenné skupině druhé místo za Kmeťovou (Dubňany) a s touto porážkou postupovala a ještě dvakrát jí byla započítána. Ve II.stupni s nadhledem porazila další dvě hráčky základny mládeže SKST Dubňany Kotáskovou a Kláru Ševčíkovou, start ve finále začala další výraznou výhrou 3:0 nad Markétou Ševčíkovou a na závěr podlehla Blechové (obě Dubňany) 1:3. Právě díky získanému setu si zajistila konečnou druhou příčku, protože Blechová předtím prohrála 2:3 se Ševčíkovou, a Pyskatá tak měla při rovnosti bodů těchto tří hráček nejpříznivější poměr setů.

Výborného výsledku dosáhla i Nikol Cerovská (MSK), která vyhrála na turnaji třikrát, porazila poprvé i Píšťkovou (Dubňany) a Ilčíkovou (Hodonín) a dotáhla to až na jedenácté místo. Na žebříčkovém turnaji chyběla jedna z favoritek Magdaléna Šubíková (MSK) a také Tušlová (ČSAD Hodonín).

Vašíček svou dobrou výkonnost potvrdil již v základní skupině, kterou vyhrál před Linnerem (Čejč), jemuž oplatil porážku z krajského bodovacího turnaje v Lanžhotě. Perfektní výkony opakoval i ve II.stupni, znovu byl ve skupině první a porazil poprvé v kariéře i Fischera (MS Brno), pozdějšího vítěze turnaje. Ve finálové čtveřici to vřelo, Fischer dvakrát vyhrál, Vašíček podlehl M.Vybíralovi (Znojmo) i Dohnálkovi (Dubňany) a při rovnosti bodů skončil čtvrtý za Vybíralem. Jeho výkony i celkový výsledek si zaslouží ocenění.

Na turnaji se představili ještě další dva hráči regionu Břeclav. Filip Růžička (Agrotec Hustopeče) si mezi podstatně staršími a zkušenějšími hráči vedl velmi dobře a obsadil šestnácté místo, náhradník Kryštof Tomek (MSK), který také ještě patří mezi nejmladší žáky, skončil osmnáctý. (er)