>

 

Poprvé jste po zranění nastoupil ksoutěžnímu utkání. Jaké ve vás převládaly pocity?

Bylo to po delší době moje první soutěžní utkání, takže jsem byl trochu nervózní.

 

Jak dlouhou dob ujste strávil vhustopečské brance?

Asi dvanáct minut prvního poločasu. Poté mě vystřídal Jirka Bavlnka. Apotom jsem chytal asi od poloviny druhé půle. To se zlepšila iobrana, takže jsem měl inějaké zákroky. Soupeř hrál navíc ve velkém stylu, ale dá se říct, že moje očekávání se naplnila.

 

Nyní máte vtýmu tři relativně vyrovnané brankáře. Je to pro vši pozicitěžší?

Beru to sportovně. Samozřejmě, že bych chtěl chytat co jevíc. Bude ale záležet na formě dalších dvou brankářů vnašemtýmu.

 

Neměl jste osebe vprvním zápase trochu strach? Chodil jste do všech soubojů naplno?

Bylo to absolutně bez problémů. Vůbec jsem na to nemyslel ani mě to nijak neomezovalo. Vprůběhu utkání mě jeden ze soupeřů trefil míčem do žeber, ale bylo to na druhou stranu. Jen jsem se tak zarazil, jestli je všechno vpořádku.

 

Kdy jste se vlastně zapojil do tréninkového procesu Legaty?

Trénuju od začátku ledna, asi dva měsíce po zranění. Od té doby se sanžím přijíždět každý týden na trénink.

 

Překvapil jste lékaře brzkým uzrdavením, nebo to bylo podle očekávání?

Když jsem opustil hustopečskou nemocnici, kde jsem ležel hned po zranění, tak jsem byl jednou na rentgenu. To bylo asi čtrnáct dní poté. Od té doby jsem nikde nebyl. Postupně jsem zkoušel sportovat a každým okamžikem to bylolepší.

 

Váš trenér Missbach vminulém týdnu prohlašoval, že se na vás tréninkové manko nijak neprojevilo. Cítíte to takytak?

Zatím mi chybí jistota, cítím že to není tak jako před tím. Počítám však, že již vpříštím zápase by mělo být zase oněco lepší. Trenér Missbach dokonce prohlašoval, že jsem vještě lepší formě. Ale to asi kouč nemyslel úplně vážně. (smích)

 

VJičíně se vám opět nepodařilo zabodovat a se třemi body tak stále zústáváte na předposlední pozici vextralize. Věříte, že si vHustopečích zahrajete nejvyšší soutěž ivpříštím ročníku?

Asi určitě se bude rozhodovat vbaráži. Samozřejmě věřím, že ještě doma porazíme poslední Bystřici a uspějeme isHranicemi. Budeme tak mít do baráže lepší výchozí pozici. Iza kluky zkabiny můžu říct, že nikdo znás nepochybuje otom, extraligu budeme hrát ivpříští sezoně.