Označení příslušnosti ke klubu nebo škole má následující zkratky: BK – ZŠ Břeclav-Kupkova, BS – ZŠ Břeclav-Slovácká, BV – ZŠ Břeclav-Na Valtické, GB – Gymnázium Břeclav, HU – Hustopeče, CH – ZŠ Břeclav-kpt. Nálepky, KO – Kobylí, LA – Lanžhot, MN – Moravská Nová Ves, NI – Nikolčice, PŠ – ZŠ Břeclav-Komenského, PH – Pohořelice, PE – AK Perná, PB – Průmyslová škola Břeclav, ČB- Čechovka Břeclav, GH-Gymnázium Hustopeče, LE – Lednice. Neoznačení závodníci jsou z Lokomotivy Břeclav a písmeno V u atletů značí veteránské závodníky.

ŽENY:

60 m


8,24 Malariková Marketa
8,24 Šestáková Martina
8,40 Lánská Kristína
8,41 Blanářová Terezie KO
8,46 Schmidtová Tereza GB
8,50 Ošmerová Štěpánka J
8,51 Bursíková Darina BS
8,52 Růžičková Klára
8,74 Musilová Nikol KO
8,76 Vrbová Radmila HU

100 m

12,95 Štáhlová Zuzana
13,02 Lánská Kristýna
13,10 Šestáková Martina
13,42 Ošmerová Štěpánka
13,59 Růžičková Klára
14,03 Musilová Nikol KO
14,85 Komínková Josef. HU
15,19 Doležalová Denisa
15,37 Koukalová Petra
15,42 Krejčí Alžběta

150 m

19,33 Štáhlová Zuzana
21,00 Musilová Nikol KO
21,26 Blanářová Terezie KO
22,33 Staňková Klára PŠ
22,36 Hanzalíková Mir. PŠ
22,50 Komínková Josef. HU
23,29 Jaborníková Veronika
24,07 Čarnecká Zuzana HU
24,18 Pravdová Petra MN
24,58 Izakovičová Pavla

200 m

26,01 Štáhlová Zuzana
26,17 Malariková Marketa
26,70 Lánská Kristýna
28,20 Schmidová Terezie GB
28,67 Ošmerová Štěpánka
29,90 Doležalová Denisa
30,20 Komínková Josef. HU
30,27 Sedláková Sabina
31,20 Komínková Linda HU
31,88 Buzrlová Anežka

300 m

44,29 Štáhlová Zuzana
44,52 Lánská Kristýna
48,33 Komínková Josef. HU
48,60 Hönigová Pavlína NI
48,62 Vargová Leona BS Ž
48,92 Kapitánčíková J. MV
49,01 Kapitánčíková E. MV
49,11 Hönigová Veronika NI
50,03 Matoušková Pavla GB
50,88 Jochová Adéla BS

400 m

63,95 Lánská Kristýna
68,71 Musilová Nikol KO
68,86 Kohoutová Michaela

600 m

1:48,91 Vargová Leona BS
1:57,67 Milotová Kateřina BV
1:58,12 Hemzová Kateřina BV
1:59,58 Slámová Gabriela BS
1:59,99 Vrzalová Barbora GB
2:00:16 Jochová Adéla BS
2:00,62 Polachová Nikola PŠ
2:02,77 Legdanová Kar. BS
2:04,60 Charvátová Vivien PŠ
2:04,76 Jaborníková Leona BS

800 m

2:20,38 Malariková Marketa
2:32,64 Musilová Nikol KO
2:38,83 Vargová Leona BS Ž
2:43,03 Vlčková Lucie CH Ž
2:43,85 Hlavinková Lucie GB
2:44,21 Majerová Eliška GB D
2:47,50 Jankovičová Klára PŠ
2:49,79 Slámová Gabriela BS
2:49,87 Kratochvílová Z. BS
2:51,90 Sedláková Sabina

1500 m

5:45,68 Majerová Eliška GB

5000 m

21:57,78 Smékalová Soňa
22:19,47 Kuťková Katarína
30:19,63 Sklenářová Hana

100 m přek.

14,41 Malariková Marketa
14,49 Štáhlová Zuzana
18,12 Vrbová Radmila HU
18,57 Komínková Linda HU

400 m přek.

63,45 Malariková Marketa
72,85 Ošmerová Štěpánka

Výška

173 Malariková Marketa
153 Bursíková Darina BS
152 Pániková Sabina GB
148 Komínková Josefína HU
146 Darmovzalová Klára GB
145 Vrbová Radmila HU
145 Komínková Linda HU
145 Doležalová Denisa

Dálka

594 Šestáková Martina
584 Malariková Marketa
530 Boháčková Barbora
519 Lánská Kristýna
503 Adamíková Sabrina
486 Bursíková Darina BS
482 Ošmerová Štěpánka
477 Štáhlová Zuzana
477 Vrbová Radmila HU
475 Darmovzalová Klára GB

Trojskok

12,74 Šestáková Martina
11,41 Boháčková Barbora
11,37 Štáhlová Zuzana
11,07 Adamíková Barbora
10,21 Lánská Kristýna

Koule 3 kg

14,44 Bzirská Adriana
10,47 Buzrlová Anežka
10,31 Musilová Dagmar BV
9,78 Poláčková Sabina BS
9,44 Tesařová Marika BS
9,31 Hernychová V. BK
9,31 Janíčková Barbora GB
9,11 Cibulová Marcela LA
9,00 Švarcová Gabriela BS
8,98 Šurečková Jitka BS

Koule 4 kg

11,78 Bzirská Adriana
11,33 Malariková Marketa
10,07 Růžičková Klára
9,93 Komínková Linda HU
8,99 Ošmerová Štěpánka
8,65 Šestáková Martina
4,98 Ajja Susanti

Disk

37,98 Bzirská Adriana
27,38 Ošmerová Štěpánka
22,40 Komínková Linda

Oštěp

40,80 Doležalová Eva
39,80 Malariková Marketa
35,53 Růžičková Klára
34,75 Ošmerová Štěpánka
30,95 Komínková Linda HU

Kladivo 4 kg

38,83 Bzirská Adriana
21,01 Ošmerová Štěpánka

Kladivo 3 kg

42,05 Bzirská Adriana

Sedmiboj

5332 Malariková Marketa

MUŽI:

60 m

7,27 Ošmera Marek
7,30 Juška Radek
7,39 Hanzlíček Jiří
7,39 Simonyi Richard BS
7,55 Brenn Lukáš
7,64 Lacina Jakub
7,67 Zelinka Petr
7,68 Fojtách Marek
7,68 Gremlica Jakub PB
7,69 Buzrla David

100 m

11,05 Ošmera Marek
11,13 Juška Radek
11,69 Šlancar Patrik HU
11,79 Formánek Adam
11,92 Buzrla David
11,94 Brenn Lukáš
11,94 Hanzlíček Jiří
12,05 Krevňák Jiří
12,07 Vymyslický Tomáš
12,16 Fojtách Marek
12,16 Galbavý Lukáš HU

200 m

22,67 Juška Radek
23,15 Ošmera Marek
23,98 Buzrla David
24,43 Zelinka Petr
24,51 Šlancar Patrik HU
24,82 Brenn Lukáš
24,97 Vymyslický Tomáš
25,15 Galbavý Lukáš HU
25,25 Fojtách Marek
25,30 Lacina Jakub

300 m

36,06 Ošmera Marek
39,77 Šlancar Patrik HU
40,34 Rychlík Dan HU
40,39 Holobrádek Michal BS
41,21 Bartl Patrik NI
41,34 Svoboda Radek BS
41,44 Grufík Adam PB
41,47 Tuček Patrik PB
41,64 Čermák Ondřej PB
41,91 Cimbálek Radim BK

400 m

50,72 Ošmera Marek
53,50 Formánek Adam
53,52 Krevňák Jiří
57,95 Hloch Jan OA
58,26 Galbavý Lukáš HU
59,20 Fojtách Marek
60,88 Šlancar Patrik HU
62,51 Bařina Karel OA
65,04 Tuček Marek PB

800 m

1:54,55 Paulík Roman
2:05,24 Ošmera Marek
2:29,0 Šálek Jindřich V
2:36,30 Hanák Michal KO
2:40,99 Nejezchleba David BK
2:51,56 Slavík Ondřej NI
2:47,77 Fiala Andrej BS
2:51,05 Urbánek Mikuláš HU
2:51,62 Očenášek Tomáš BS
2:51,79 Nešpor Domin BS

1000 m

2:28,09 Paulík Roman
2:56,61 Ošmera Marek
2:56,9 Košut Tomáš BS
3:04,50 Florus Michal BS
3:05,50 Trčka Tomáš BS
3:07,40 Ling David BK
3:10,5 Šálek Jindřich V
3:11,52 Fiala Dan BS
3:13,72 Simonyi Richard BS

1500 m

3:55,84 Paulík Roman
4:36,09 Košut Tomáš BS
4:37,54 Hloch Jaromír
4:50,64 Kolínek František PE
4:51,09 Hladký Richard BS
4:51,29 Ošmera Marek
4:51,56 Bernát Tomáš GB
4:53,01 Trčka Tomáš BS
4:53,79 Pohl David PB
4:58,17 Formánek Adam

3000 m

8:45,92 Paulík Roman

10:14,51 Kolínek František PE

11:35,85 Komínek Jiří HU V

5000 m

18:41,0 Šálek Jindřich V

18:53,17 Hloch Jaromír

22:39,0 Šlancar Lubomír NI V

10000 m

37:66,64 Havelka Tomáš
38:32,30 Hloch Jaromír
38:43,00 Šálek Jindřich V

Půlmaratón – vše veteráni

1:54:52 Kolínek František PE
1:28:04 Špacír Ladislav
1:28:29 Svoboda Marek HU
1:36,00 Měřínský Jaroslav PE
1:40:37 Šálek Jindřich
1:42:25 Gál Bohumil ČB
1:42:51 Jonáš Vít ČB
1:49,00 Hlavsa František PH

Maraton

3:45:12 Jonáš Vít ČB V

Výška

195 Zelinka Petr
187 Juška Radek
184 Ošmera Marek
180 Zobač Michal PB
176 Formánek Adam
175 Vodák Ondřej BS
173 Mikyska Petr BK
172 Janošek Robin LE
172 Dvořáček Marek GB
172 Málek Libor GH

Dálka

771 Juška Radek
653 Ošmera Marek
647 Zelinka Petr
599 Formánek Adam
592 Simonyi Richard BS
589 Zobač Michal PB
587 Novák Tomáš OA
582 Daniel Lubomír PB
578 Galbavý Lukáš HU

110 m přek.

15,28 Zelinka Petr
15,77 Ošmera Marek
15,90 Formánek Adam
16,41 Lacina Jakub
19,19 Hanzlíček Jiří

400 m přek.

56,97 Ošmera Marek
64,86 Hloch Jaromír

3000 m přek.

10:29,56 Havelka Tomáš

11:18,96 Hloch Jaromír

11:37,26 Kolínek Františe PE

14:03,00 Měřínský Jaroslav PE

Tyč

370 Formánek Adam
360 Ošmera Marek

Trojskok

14,57 Juška Radek
13,38 Zelinka Petr

Koule


14,74 Brenn Lukáš
13,08 Formánek Adam
12,87 Ošmera Marek
12,09 Lacina Jakun
11,72 Hlavenka Petr V
10,74 Juška Radek
9,48 Vražina Lukáš
9,33 Kmenta Alex
9,11 Komínek Jiří HU V
8,04 Chlumecký Zbyněk V

Disk


48,44 Brenn Lukáš
41,67 Ošmera Marek
39,57 Formánek Adam
35,00 Zelinka Petr
27,08 Vymyslický Tomáš
24,02 Juška Radek
20,90 Lánský Bob V

Oštěp

66,76 Brenn Lukáš
51,51 Hrozínek Adam
50,93 Formánek Adam
50,73 Lacina Jakub
49,36 Juška Radek
49,26 Ošmera Marek
46,98 Hlavenka Petr V
44,86 Michl Karel

Kladivo

42,27 Brenn Lukáš
39,25 Fojtách Radek
28,46 Vymyslický Tomáš
26,25 Formánek Adam
26,05 Hrozínek Adam
14,45 Lánský Bob V