To bude od pondělí k vidění na na youtubovém kanálu Swaglift, určitě proběhne také na Facebooku. Nadšenci do posilování se mohou těšit na profesionální úroveň záběrů. „Vytvořil ji autor, se kterým jsem spolupracoval na Strenght wars," povídá Obořil o projektu, který srovnává různé druhy silových sportovců. V něm byl kulturista lepší než jeho protivník. Video si na internetu prohlédlo přes sto tisíc lidí. „Proto věří, že ohlas bude mít i toto.

Zdroj: archiv Milana Obořila

A na co se mohou Obořilovi fandové těšit? Nejvíc asi na jeho trénink s se silákem Petrem Petrášem v podivínské posilovně. „Necvičili jsme spolu poprvé. Je to dříč, stejně jako já je Petr bojovník. Myslím, že i on byl spokojený," uvedl na adresu trojbojaře.

Ovšem ne ledajakého. Petráš je pravděpodobně nejsilnější člověk v České republice. Jeho výkon trojbojařský výkon 1055 kilogramů je devátý nejlepší na světě. „Chci mu tímto i pomoct, aby se zviditelnil a sehnal nějaké sponzory. Má úžasný talent," podotkl kolegiálně Obořil.

Zviditelnit samozřejmě hodlá i sebe. Nebo svoji značku oblečení, kterou hodlá uvést na trh. Ani ta na videu nechybí. Na druhou stranu chce „prodat" i samotné posilování. „Chci náš sport co nejvíc zviditelnit. Je škoda, že pár lidí ho zkazilo. Ale já chci ukázat, že nejsme blbci, co jen cvičí. Je to životní styl. Chci ukázat tu krásnou kulturu těla, která tu byla za Arnolda," vzpomněl legendu bodybuildingu a hollywoodskou hvězdu.

Vrchol sezony Obořila čeká až na podzim, kdy se hodlá účastnit pražského Mr. Olympia a také Arnold Classic. To je víc než mistrovství světa," dodal muž, který světový titul mezi juniory získal v roce 2011.