Výsledek prvního zápasu ovlivnila velká nervozita domácích, která zejména v první a poslední části způsobila porážku domácích o 10 bodů. V prostřední části zápasu buldoci drželi se soupeřem krok a to bylo příslibem pro odpolední utkání a Luhačovicemi.

Ještě před ním se střetly týmy Luhačovic a Brna. Luhačovice zvítězily 12:0.Před posledním zápasem proběhlo za přítomnosti pana starosty obce Lednice, vedoucího soutěže a vedoucích zúčastěných týmů slavnostní zahájení letošního ligového ročníku.
Odpoledne se rozpoutalo na škvárovém hřišti peklo. Tým Luhačovic se v loňském ročníku ligy umístil na druhém místě, přesto se domácí se zakousli do soupeře veškerou buldočí silou a ten se z toho dlouho nemohl vzpamatovat. Ač papírový favorit, po první směně prohrával s nováčkem o sedm bodů. To vedlo luhačovického trenéra dokonce až ke střídání nadhazovače. Tah se mu vyplatil a postupně se dostali do dvoubodového vedení. Ještě jednou se domácím podařilo vývoj utkání otočit. Závěr ale patřil Taypanu. V poslední směně po sérii vydařených odpalů zkušenější soupeř nakonec porazil nováčka o sedm bodů 17:24.

„Sice jsme nevyhráli ani jeden ze zápasů, ale i tak jsme spokojeni. Zjistili jsme, že můžeme hrát rovnocennou partii i se silným a zkušeným soupeřem. Objevili jsme naše slabiny a víme, na co se máme při trénincích zaměřit. Slov uznání se nám dostalo od mnohých hráčů z Brna i Luhačovic,“ neztrácel dobrou náladu domácí trenér Stanislav Straškába

Další zkušenosti jedou buldoci sbírat na hřiště soupeřů. Nejbližší utkání sehrají na přelomu dubna a května v Kunovicích a v Havířově. Zpět na své hřiště se vrátí až na konci června, kdy přivítají slovenskou Raču a soupeře z Hodonína.