V prvních utkáních Buldoci se ctí prohráli. „Všichni soupeři nás hodnotili jako milé překvapení,“ upozornil trenér Buldoků Stanislav Straškrába, proti jehož týmu nasazovali soupeři své lepší hráče.

V průběhu zápasů se postupně odhalovaly chyby a problémy, které se snaží Buldoci na trénincích odstraňovat. Tato snaha přinesla své první ovoce. Vyhráli nad Univerzitou Zlín 16:9, přičemž první vzájemný zápas dopadl 14:9 v neprospěch Lednických. „Zbývajících šest zápasů jsou odvety a my se budeme snažit, aby byly stejně úspěšné jako proti Zlínu,“ řekl odhodlaně trenér Buldoků, který zároveň poděkoval sponzorům za vybudování odpalovacího tunelu, potřebného pro trénink.

„Ač naše výsledky zatím nevypadají příliš nadějně, je potřeba si uvědomit, že my hrajeme první sezónu a naši soupeři již patnáctou. Chybí nám určitě zkušenosti, ale ty sbíráme každým zápasem a také se zlepšujeme. Do konce letošního ligového ročníku určitě ještě nějaké vítězství vybojujeme,“ uzavřel Straškrába, který pozval diváky na další domácí zápasy. Ty odehrají Buldoci v sobotu 30. 6. na domácím hřišti. Proti nim se představí s Hodonínem a Račou. Další domácí trojutkání je na programu až na počátku září, v němž se střetnou s Kunovicemi a Havířovem.
Ješte předtím ale zavítají na půdu Luhačovic. Toto utkání sehrají již příští neděli.