Na sobotu bylo rozpisem utkání určeno osm zápasů. Začínalo se v 9:00 hod. ráno a poslední zápas se kvůli tmě nedohrál. Nedělní ráno otvírala dohrávka večerního zápasu a potom už program gradoval až k finálovému utkání, které začínalo v 15,00 hod.

Buldoci odehráli během víkendu celkem pět utkání. O úspěchu, či neúspěchu rozhodovalo čtvrtfinálové utkání, ve kterém nastoupili proti jednomu z favoritů turnaje celku Chomutova.

Mladí buldoci podali vynikající výkon, jehož vrcholem bylo vítězství v prodloužení zápasu. Tím si vybojovali možnost získat jeden z pohárů. V semifinále narazili na druhého favorita a pozdějšího vítěze, Ostravu. I zde podali výborný výkon, i když prohráli. Ihned po semifinále začínal boj o třetí místo.

Toto utkání, proti celku Kunovic, přineslo do Lednice jeden z nejhezčích softballových utkání. Oba soupeři předváděli výbornou hru jak na pálce, tak v obraně. Nedělali chyby, a proto o výsledku muselo rozhodnou prodloužení. Zde měli více štěstí Kunovičtí, a tak pro domácí zbylo „jen“ čtvrté místo.

„I když jsme nevybojovali vytoužený pohár, přesto musím náš výkon hodnotit kladně. Všechna utkání kluci odehráli s maximálním nasazením a zlepšovali se zápas od zápasu. Naše souboje s Chomutovem a Kunovicemi byly oslavou softbalu, a každý, kdo je viděl, byl nadšený,“ hodnotí utkání vedoucí buldoků Kubát.