Vítězem sobotního turnaje se stal TJ Sokol Zlín, který naplno nebodoval pouze v utkání s německým RSV Zscherben, s nímž remizoval 3:3. Na druhém místě skončil obhájce titulu z posledního ročníku TJ Favorit Brno, který nestačil pouze na vítězný Zlín. Brněnský celek, který je aktuálním mistrem České republiky, v Šitbořicích reprezentovali Robert Zvolánek a Pavel Šmíd.

Za domácí TJ Sokol Šitbořice nastoupili Marek Topolář s Martinem Drabálkem, kteří obsadili předposlední páté místo. Třetí skončil Zscherben, čtvrtá příčka patřila Svitávce a poslední byl RV Ehrenberg.

Taiwanka Chen Ying-Chen je klíčová hráčka MSK Břeclav.
Břeclavské stolní tenistky vyhlížejí derby s Hodonínem. Boj o play off vrcholí

Pořadatelé připravili pro diváky i doprovodný program, v němž vystoupil vicemistr světa v biketrialu Marek Hlávka, mažoretky Kalimero z Těšan a Vyškova. Perličkou pak byla divácká soutěž jízdy na kole, na němž se hraje kolová.

Již o den dříve se uskutečnil mezinárodní turnaj Pramos Cup juniorů, který ovládla Svitávka. První dvojice Šitbořic ve složení Šimon Urbánek a Dominik Šabata brala třetí místo, druhá dvojice (Petr Novotný a Ondřej Valíček) skončila šestá.

Fotbalisté Břeclavi (v černém) v přípravě vyzvali slovenské Gbely.
Břeclav sráží chyby v defenzivě. Hodí se do silvestrovského pořadu, trápí Malára

Třetí místo získaly Šitbořice i v turnaji žáků, v němž zářil v domácích barvách Vojtěch Nečas s Dominikem Šabatou. Na pátém místě pak skončili Vít Doležal s Lukášem Novotným, kteří rovněž reprezentovali domácí Sokol.