Ve dvacátém kole prohrála v Hodoníně s A.Pelcmanovou a v předposledním jedenadvacátém doma s B.Jakubcovou (Voděrady). Prohrávaly ale i její největší soupeřky Kristýna Mikulcová a Alexandra Pelcmanová, a tak v konečném pořadí došlo k jediné změně.

Na třetí příčku se před Pelcmanovou protlačila Simona Šlehobrová (SK Dobré), která prohrála jen třikrát, když odehrála přesně polovinu utkání (11).

Stachova nastoupila za béčko čtrnáctkrát a vždy byla strůjkyní dobrého výsledku družstva. Ze čtyřiceti dvouher prohrála jen tři, a to byl nejlepší výsledek v konkurenci jedenačtyřiceti hodnocených hráček. Mikulcová i se šesti prohrami zůstala druhá, čtvrtá A.Pelcmanová inkasovala pět porážek.

Za vedoucí čtveřicí následovala s dost výrazným odstupem juniorka Adéla Čornyjová (Most), která překvapila vysokým výkonnostním standardem. S další výraznou ztrátou za ní jsou již další hráčky dost natěsnány.

Šestou hráčkou 1.ligy byla Tamara Tomanová (Havířov), sedmou zkušená Andrea Macurová (Dobré), za ní figurují opory SKST Děčín Zdeňka Dyškantová a Zuzana Rambousková a první desítku uzavírá dvojka Břeclavi B Veronika Malíková.

Od té se jistě dalo čekat více, slu–šela by jí pozice na úrovni Čornyjové, kterou ostatně dokázala v Mostu porazit. Ještě méně se ve kvalitní soutěži dokázala prosadit trojka béčka MSK Petra Mergenthalová, která se s bilancí 16:22 ocitla až na 27.místě.

Další mladé hráčky MSK Břeclav, které si také v 1.lize zahrály, zatím výkonnostně na tak kvalitní soutěž nemají. Janků a Poláchová vyhrály

po jednom zápasu, Bzirská a Šubíková okusily atmosféru soutěže při několikerých startech bez úspěchu.

TOP 10 1.ligy stolních tenistek: 1.Stachova (Břeclav B) 37:3, 2.Mikulcová (MS Brno) 45:6, 3.Šlehobrová (Dobré) 22:3, 4.A.Pelcmanová (Hodonín C) 31:5, 5.A.Čornyjová (Most) 52:12, 6.Tomanová (Havířov) 29:10, 7.Macurová (Dobré) 47:18, 8.Dyškantová 43:17, 9.Rambousková (obě Děčín) 41:19, 10.Malíková (Břeclav B) 33:16 … 27.Mergenthalo­vá 16:22.

Hodnoceno bylo 41 hráček, 1.ligu si zahrálo ještě dalších 22 vyznavaček malého celuloidového míč­ku.