Žebříčky dospělých stolních tenistů regionu ovládli muži Agrotecu Hustopeče a ženy MSK Břeclav. Agrotecu patří prvních sedm příček, ženám MSK celá hodnocená desítka.

Na prvních místech jsou Petr Hoferik a Renáta Štrbíková, což platí i pro celý Jihomoravský kraj. Zřejmě je tedy jeho špička na Břeclavsku. Za Štrbíkovou je druhá Ivana Weberová, následují juniorky Veronika Malíková, Petra Mergenthalová, Barbora Poláchová a zmíněná Svatava Janků. Trojka extraligového celku MSK Břeclav Gumotex Olesja Stachova je jako cizinka neklasifikována na druhém místě.

Dvojkou žebříčku mužů je Hoferikův extraligový spoluhráč Petr Dvořáček, na dalších příčkách žebříčku stojí Pavel Hort, Jaroslav Kratochvíl, Jindřich Táborský, Zdeněk Anth a Vladimír Vítek. Do první desítky mužů se dostali ještě tři hráči Sokola Lanžhot – Michal Koníček, Zdeněk Darmovzal a Jiří Hanák.

Pořadí dorostenek vede juniorská reprezentantka ČR Malíková před Mergenthalovou, Poláchovou, Janků a Adrianou Bzirskou (všechny MSK).

Suverénní jedničkou mezi dorostenci je Filip Štofka, který první polovinu sezóny hájil barvy Břeclavi, v níž vyrostl, od ledna pak již hrál za Lanžhot. Další dvě příčky žebříčku patří Michalu Olszlému a Janu Otáhalovi (oba Sokol Kobylí), čtvrtý je Jiří Suský (Sokol Němčičky) a pátý Jiří Dostoupil (Sokol Rakvice).

Ve starších žákyních jsou za Janků její oddílové spoluhráčky Bzirská a Šubíková, čtyřkou je Denisa Pyskatá (Lanžhot), pětkou Anna Halasová (Orel Šitbořice). Trojici nejlepších mladších žákyň regionu tvoří Janků, Šubíková a Pyskatá, hráčky, které se již dokázaly prosadit i na mistrovství ČR této věkové kategorie.

Žebříček starších žáků i mladších žáků vede teprve desetiletý Jan Vašíček (MSK), který je ve své vlastní věkové kategorii nejmladších žáků šestý v ČR. Pro tuto kategorii ale v regionu žebříček vydán nebyl. Potěšitelné je, že v kategoriích mládeže získávají úspěchy i hráči venkovských klubů na rozdíl od kategorií dospělých. Druhým starším žákem Břeclavska je Marek Tetur (Sokol Vranovice), třetím David Kružík (ST Lednice), čtvrtým Pavel Novotný (Sokol Křepice).

V mladším žactvu, kde byla pozice Vašíčka hodně pevná, je dvojkou Michal Brada (Lanžhot), trojkou Jiří Soukal (Sokol Kobylí) a čtyřkou Vojtěch Zlámal (Sokol Rakvice)