Ve čtvrtfinále dvouhry dívek prohrávala s Tomanovou (Havířov) 0:2 na sety a 3:10, všech sedm mečbolů ale dokázala odvrátit, sérií devíti bodů v řadě vyhrála třetí set, pak i následující dva a postoupila do semifinále.

V něm po dalším nerváku vyhrála 3:2 nad Pintovou (Plzeň). Měla tak relativně nejméně práce ve finále s Blaškovou (Slavoj Praha), kterou porazila 3:1 (-4,8,5,8). Mikulcová byla na turnaji nejvýše nasazenou hráčkou a problémy měla již ve skupině II.stupně, kterou vyhrála po výsledcích 3:2 (pátý set 11:9) se Štefcovou (Slavoj Praha), 3:1 se Samkovou (SKST Brno) a 3:1 se Štikovou (Most). Další dvě hráčky MSK Břeclav neprošly úspěšně kvalifikací.

Petra Mergenthalová až po těžkém boji (3:2, pátý set 11:8) zlomila odpor Sukové (Blansko), ale na Lajdovou z Vlašimi již nestačila (1:3), Svatava Janků prohrála s další hráčkou Vlašimi Starou (0:3).

Dílčími úspěchy jsou třetí místa Mikulcové a Mergenthalové ve čtyřhře dorostenek. Mikulcová hrála čtyřhru se svou dlouholetou partnerkou Pavlicovou (MS Brno), Mergenthalová s Pintovou (Plzeň).

V nedělním bodovacím turnaji staršího žactva ČR prošly úspěšně kvalifikací Svatava Janků a Magdaléna Šubíková (obě MSK Břeclav). Ve II.stupni měla Janků blízko k postupu do čtvrtfinále, když prohrála 1:3 se Starou (Vlašim), po skvělém výkonu porazila 3:0 Schneiderovou (Děčín), ale v nervózních koncovkách třetího a čtvrtého setu s neproměněnými setboly podlehla Matouškové (Čakovice) 1:3.

Šubíková již ve II.stupni dvouhry žákyň nebodovala, sehrála dobré zápasy s Keroušovou, Dvořákovou (obě Vlašim) i Šourovou (Horažďovice), ale zkušenější soupeřky byly o poznání lepší.

Třetí reprezentantkou regionu Břeclav na bodovačce starších žákyň byla Denisa Pyskatá (Sokol Lanžhot). Dostala se ke dvěma dvouhrám a obě prohrála 2:3. Nejprve v kvalifikaci s Čermákovou (Ústí nad Labem), pak v útěše s Kašníkovou (Havířov), těsně 10:12 v pátém setu. Ve čtyřhře dívek se Šubíková s Pyskatou a Janků s Douckovou (Dobré) dostaly mezi nejlepších šestnáct párů a nadějné byly i jejich zápasy o postup do čtvrtfinále.