Doma vyhrály hladce 6:1 a v odvetě jim stačí k postupu do semifinále i porážka 2:6. Do Hodonína ale pojedou v roli favorita a budou chtít zvítězit i v odvetě.

Zároveň si zde družstvo otestuje svou připravenost na následující těžká utkání extraligy. V sobotu 12.února od 16 hodin budou ženy MSK hostit v herně v Lesní ulici třetí celek tabulky Frýdlant nad Ostravicí.

V Břeclavi by se měla objevit i Číňanka Zhow Xiao, která v prvním vzájemném utkání ve Frýdlantu, které ženy MSK vyhrály 6:3, dokázala porazit celé elitní trio Břeclavi.

Vivien Ellö, Elena Dubkova a Lenka Harabaszová se jí budou v sobotu snažit porážku oplatit. Zatím se podařilo Číňanku v extralize překonat jen Matelové z Hodonína. Dalšími hráčkami Frýdlantu jsou juniorské reprezentantky ČR Kateřina Tomanovská, Dagmar Blašková a Karin Adámková, které představují také jisté nebezpečí.

Nedělní soupeř z Malenovic by měl být od 10 hod snadnějším soustem, i když jeho zkušené hráčky Valentová, Martínková a Horáková mají vysokou sportovní úroveň, a tak dílčí zápasy v utkání s Malenovicemi slibují hodnotnou sportovní podívanou.

Víkendový program áčka žen MSK doplní dvě domácí utkání druholigového béčka. V sobotu 12.2. od 10 hodin bude béčko MSK Břeclav hostit pátý celek tabulky z Pelhřimova. Snadnější úkol bude mít téhož dne odpoledne od 14 hodin, kdy proti němu nastoupí Humpolec, která pořadí celků 2.ligy uzavírá.