V obou utkáních nebylo daleko k remíze, která by definitivně zajistila účast rezervy MSK v play–out o záchranu v soutěži (pro 8.-11.celek po základní části 2.ligy).

Utkání v Čejči ukázalo rostoucí výkonnost třináctileté Svatavy Janků, která porazila jedničku Sokola Kašíkovou 3:2, pak si poradila s nepříjemným herním stylem Výmolové (3:1) a v poslední své dvouhře podlehla 2:3 Jakubčíkové (9:11 v posledním setu).

Více se čekalo od Barbory Poláchové, která bez zisku setu podlehla 0:3 Jakubčíkové i Kašíkové a s námahou bodovala proti Výmolové (3:1). Utkání se nepovedlo Drahomíře Kropáčové, která ztratila v úvodu dobře rozehraný zápas s Výmolovou (1:3), pak až v pěti setech podlehla Jakubčíkové (2:3) a jasně prohrála jen s technicky vybavenou Kašíkovou (0:3). Ve čtyřhře měly Poláchová s Kropáčovou v prvním setu setbol, po jeho neproměnění získaly zřejmou převahu Kašíková s Jakubčíkovou.

Utkání v Hodoníně mělo být jasnou záležitostí favorizovaných hráček céčka ČSAD. Zazářila zde ale Kropáčová, která zvládla znamenitě koncovky setů v zápasech s Vránovou (3:2) a s Lucií Novotnou (3:1), jen Jana Novotná byla nad její síly (0:3).

Poláchová znovu neuplatnila svou největší zbraň, forhendový topspin, ustupovala do vzdálené hrací zóny a tam se jen s menšími úspěchy bránila tlaku soupeřek. J.Novotné vzdorovala pouze v prvních dvou setech (1:3), méně jistou L.Novotnou udolala nejtěsnějším rozdílem (11:9 v pátém setu) a s výjimkou druhého setu neměla šanci na Vránovou (0:3).

Janků začala přesvědčivou výhrou nad L.Novotnou (3:1), držela se v prvních dvou setech s Vránovou (0:3) a výborný měla druhý set s J.Novotnou (1:3), jinak se ale nedokázala svým útokem dostatečně prosadit.

V úvodní čtyřhře se hráčky Břeclavi B držely jen v prvních dvou setech, v dalších dvou již měly Vránová s J.Novotnou jasnou převahu a vyhrály 3:1.