Břeclavské hráčky byly trochu míň skromné. „Mohlo to být i trošku lepší. Čtyřhra vypadala docela nadějně," připomněla Břeclavanka Aneta Kučerová porážku 1:3.

Jihomoravanky získaly jeden bod na trojce Maďarek Vargové, kterou porazila Karin Adámková. První vyhraný bod Břeclavanek byl ale cenější. Kučerová totiž přehrála silnou Fezekešovou. „Výhry nad ní si velmi cením. V domácím zápase jsem obdivoval její techniku," upozornil břeclavský kouč.

V prvním setu byla Kučerová jako na houpačce. Otočila jej a vyhrála. Podobně se přetahovaly i ve druhé sadě. „Třetí už byla naprosto v mé režii," pochlubila se Kučerová.

Blízko cenného úspěchu byla i Adámková. Ta s Fazekašovou prohrála 2:3. „Asi nebyla úplně ve formě. Každý občas nemá svůj den. Já byla ve správný čas na správném místě. Ale že bych to nějak slavila, to zase," usmívala se Kučerová.

Břeclavanky jsou na třetím místě čtyřčlenné skupiny s velkou ztrátou na oba favority, za nimi je reprezentační výběr Slovinska do 21 let. Právě s ním letošní Superligu MSK uzavře. Do města Otočec vyrazí příští úterý 24. listopadu­.