Nalosovány byly do základní skupiny s označením A. Nejdále to budou mít za svými soupeřkami do Švýcarska, kam také pocestují hned v prvním kole. 21. září tedy pro hráčky MSK Břeclav znamená cestu směr severní Švýcarsko, Neuhausen leží takřka na hranici s Německem.

Také ve druhém kole prestižní středoevropské soutěže se Břeclavanky i se svými novými hráčkami Ellö a Harabaszovou pořádně nacestují. Přesto, že pojedou „ jen“ na Slovensko. Obec Minovce, jejíž tým stolních tenistů bude Břeclavi za soupeře, leží až na východě Slovenska, poblíž hranic s Ukrajinou v prešovském kraji.

Ve třetím kole, tedy 5. října se hráčky MSK konečně ukáží před vlastními příznivci. Soupeřkami jim budou „staré známé“, stolní tenistky Linz AG Froschberg.

S tímto týmem se už v minulosti Břeclav utkala, naposledy hostila jiné linecké družstvo LZ Linz-Froschberg, což je vlastně rezerva.

Odvety jsou na programu ve stejném pořadí jako se hrála úvodní kola. Břeclav se tedy třikrát za sebou představí doma. V zápase se Švýcarkami, poté se Slovenkami a konečně cesta do Lince.