Semifinálové boje začnou 24. dubna a podle všech předpokladů by se měly utkat celky Hodonín A s SK Frýdlant a Břeclav s Ferrumem Frýdlant.

Utkání MSK v Praze na Slavoji přineslo druhou porážku v soutěži Bělorusce Elen Dubkové. Podlehla 2:3 juniorce Pikalové, která má na obou stranách pálky sendvičové potahy a dokáže s nimi tvrdě útočit bez topspinové přípravy, což je pro obranářku nepříjemné.

Druhý bod ztratila Kristýna Mikulcová s někdejší juniorskou reprezentantkou Veselou, která dokázala díky své technice vzít navíc dva sety Dubkové. Bez problémů, se třemi výhrami 3:0 prošla utkáním Renáta Štrbíková. Zahrála si i Petra Mergenthalová, která v poslední sérii dvouher nahradila Mikulcovou. Zápas s Hoškovou se jí vydařil, uzavřela jím skóre na konečných 8:2 ve prospěch Břeclavi.

Do Boru neodjela Štrbíková, místo toho odletěla do Číny na exhibiční vystoupení. Trojice Dubkova, Mikulcová, Mergenthalová si s posledním celkem tabulky dokázala poradit i bez ní. Spíše to platí o Dubkové s Mikulcovou, které se postaraly o všech sedm bodů, zatímco Mergenthalová prohrála s Radnicovou a s Pelcmanovou.