Břeclav se přes Hodonín do finále neprobojovala

HODONÍN/BŘECLAV - Druhé semifinálové utkání play off extraligy stolních tenistek mezi hráčkami MSK Břeclav a Hodonínem se hrálo na půdě Hodonína. Břeclav měla k dobru výhru 5:4, náskok ale Hodonín smazal díky výbornému výkonu Aleny Vachovcové a vynutil si třetí, rozhodující utkání.

30.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Michal Čejka

V obou družstvech došlo k menšímu přeskupení v sestavách. Výsledky dílčích duelů ale byly odlišné. Ivana Weberová sice znovu ve třech setech zdolala trojku Hodonína Pelcmanovou, ale Olesja Stachova tentokrát neměla nejmenší šance proti obraně Shi Dan a co bylo nejhorší, svůj první zápas nedotáhla do vítězného konce Mai Gejie, přestože nad Vachovcovou vedla v pátém setu 5:0. Konec odehrála velmi pasivně, chyb soupeřky se ale nedočkala a prohrála 6:11.

Ještě stále ale bylo o co hrát, i když následně prohrály Weberová se Shi Dan a Stachova s Vachovcovou, aniž by získaly set. Mai své další dva zápasy s drobnými chybičkami zvládla, když Pelcmanovou vyprovodila od stolu po hladké výhře 3:0 a nezastavila ji ani její krajanka Shi, kterou v pěkném zápasu zdolala 3:1. Za stavu 3:4 zůstalo rozhodnutí na vzájemných zápasech dvojek a trojek. Weberová začala s Vachovcovou od podlahy a vyhrála první set, pak se ale neudržela v úderových výměnách a jistota Vachovcové slavila úspěch. Hodonín na třetím postu vystřídal Pelcmanovou zkušenou Monikou Jírovou-Šopovou, která začala se Stachovou nadějně, ale při ukončení utkání již byla Ukrajinka ve vedení. Hodonín tedy porazil MSK Břeclav 5:3 a vynutil si rozhodující třetí zápas.

Z předpokládaného velkého dramatu se nakonec stala jasná záležitost pro hostující celek.
O nevítané vzrušení se postarali ještě před utkáním vedoucí hodonínského stolního tenisu, když si vynutili přeměřování řádně schváleného hracího prostoru v herně MSK a silně tak narušili sportovní ovzduší velkého boje. O tom, že šlo jen o zástupný problém, přesvědčily samotné hráčky Hodonína. Zatímco v Hodoníně v obrovském prostoru Číňanka Shi Dan se svou krajankou Mai Gejie prohrála 1:3, v Břeclavi nad ní vyhrála 3:0 a s přehledem se vypořádala i s Olesjou Stachovou. Hráčky Hodonína byly tentokrát výrazně lepší a cílevědomější v koncovkách setů, v nichž se obdobná utkání rozhodují.
Již v úvodní sérii prohrála Ivana Weberová s Vachovcovou v prvním setu 10:12. V druhém setu měla Weberová pět setbolů, ale znovu koncovku lépe zvládla její soupeřka. Mai se Shi začala excelentně, skvělými útočnými zásahy se dostala do vedení 10:6, pak ale udělala pár školáckých chyb a za stavu 10:10 dvakrát ukvapeně zaútočila z prvního míče. Set prohrála a s ním ztratila i sebedůvěru do další hry.

K setbolu se dostala i houževnatě bojující Stachova ve druhém setu s Vachovcovou, ale znovu se nevyplatila snaha rychle set dohrát. Na třetím postu sestavy Hodonína se poprvé objevila Olga Dzelinská. V úvodní dvouhře s Mai neměla nejmenší šanci, ale vytáhla se výhrou 3:2 nad Weberovou, kterou pečetila výhru Hodonína 5:1. Ženy MSK v rozhodujícím semifinálovém klání vedly 1:0 na zápasy, v dalším průběhu utkání se jim již ale bodovat nepodařilo.

30.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Snadná práce montéra, dvě směny, super bonusy 23 000 Kč Hledáte práci v silné, stabilní společnosti? Chcete pracovat v moderním a přátelském prostředí? Máme tady práci přímo pro Vás! Pro významnou mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme pracovníky do výroby. Místo výkonu práce je asi 10 minut chůze z centra Břeclavi. Praxi mít nemusíte, vše Vás rádi naučí, pokud máte praxi, je možnost nastoupit na kvalifikovanější pozici. Náplň práce: Po zaškolení budete mít na starosti montáž a servis výrobků. Nemusíte se bát, vše Vás rádi naučíme. Montážní práce probíhají přímo ve výrobě a nemusíte tudíž jezdit na žádné služební cesty. #tdLcQ Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači v prodejnách PRODAVAČ/KA-POKLADNÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 19.9.základní vzdělání, možno i bez praxe , Směnnost různá, řídí se rozpisem směn. Práce na dobu určitou - 6 měsíců, na základě zhodnocení výsledků práce možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota k fyzické práci, zájem pracovat v týmu. , Podrobnosti na www.jednota.cz, v sekci O nás - Kariéra., Nástup možný i dříve, nejpozději 1.10. 2018.. Pracoviště: Jednota, spotřební družstvo v mikulově - prod. v. pavlovice, Hlavní, č.p. 30, 691 06 Velké Pavlovice. Informace: Lucie Skácelová, +420 519 500 958. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 25 000 Kč Provozní zámečníci, údržbáři PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, ÚDRŽBÁŘ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 17.9./pozice pro vyučené v oboru zámečník, mechanik pro stroje a zařízení, mechanik opravář nebo jiný strojírenský obor. Praxe je výhodou. Absolventy bez praxe rádi zaučíme a zapracujeme. Náplní práce jsou různé zámečnické, údržbářské, montážní a opravárenské činnosti. Přispíváme na stravu, poskytujeme firemní benefity. Profesní životopisy zasílejte mailem, osobní návštěvu nutno dohodnout předem telefonicky.. Pracoviště: Signum spol. s r.o., Nádražní, č.p. 32, 693 01 Hustopeče u Brna. Informace: Petr Hoferik, +420 602 706 804. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 15 000 Kč Zámečníci strojů OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY - ZÁMEČNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: 20.9.2018 - kompletace výrobků na montážních strojích. I ZŠ, vhodné i pro absolventy, zkušenosti v oboru výhodou. Dvousměnný provoz 6.00 - 14.00 - 22.00 hod. KONTAKT: Schejbalová Jana Ing., tel.: 734 254 707, schejbalova@transroll.cz, Místo výkonu práce: Lednice. Pracoviště: Transroll-cz , a.s., pracoviště lednice, Komenského, č.p. 614, 691 44 Lednice na Moravě. Informace: Jana Schejbalová, +420 734 254 707,schejbalova@transroll.cz.

Fanoušci fotbalu zažili žeň kanonýrů, dohromady padlo devět hattricků

Lvi v krajské premiéře podlehli v prodloužení nováčkovi z Březiny

Břeclav smetla Velkou Bíteš

Břeclav – Náročný anglický týden se třemi domácími duely v osmi dnech zahájili břeclavští fotbalisté výborně. Sedmému celku divizní tabulky z Velké Bíteše nastříleli čtyři branky.