Družstvu Břeclavi citelně chyběla Malíková, která oblékala ve stejnou dobu dres extraligového prvního týmu. Místo ní se vedle Mauserové a Mergenthalové objevila Barbora Poláchová, která teprve získává zkušenosti.

V Litomyšli vyhrála nad Klátovou 3:0, pak po boji podlehla 2:3 jedničce Jiskry Lněničkové a na závěr otočila z nepříznivých 0:2 na konečných 3:2 zápas se Šilhanovou.

Mauserová naopak porazila jen Lněničkovou, se Šilhanovou neudržela vedení 2:0 a prohrála 2:3 a trochu překvapivě podlehla i Klátové. Dramatická byla i úvodní čtyřhra, v níž Mauserová s Mergenthalovou špatně začaly, ale vše poté dokonale obrátily.

V Dobrém se o čestný bod postarala Mauserová výhrou nad Rozinkovou. „Mergenthalová tentokrát prohrávala většinu koncovek a Poláchová i přes viditelně vyrovnanější zápasy na bod také nedosáhla,“ viděl příčinu neúspěchu břeclavský trenér Jaroslav Hýbner.

I díky těmto dvěma porážkám s družstvy, která byla do té doby v dolní polovině tabulky, došlo k dalším přesunům v tabulce. SKST Brno (25 bodů) inkasovalo první prohru s Děčínem, stále ale zůstává na čele, dva body před dvojicí MS Brno a Slavoj Praha (23).