Celek Havířova A, který je jejich největším soupeřem v boji o postup play-off, dokázali porazit na jejich stolech v poměru 6:4.
O vítězství rozhodla vyrovnanost celého družstva Agrotecu Hustopeče, kde všichni hráči podali vynikající výkony. Vítězství v tomto utkání se však rodilo velmi tězce.

Úvodní čtyřhru dvojice Hoferik-Schwarzer sice dokázala vyhrát, stejně tak v první dvouhře uspěl Antonín Schwarzer, který porazil domácího Gembalu a Agrotec vedl 2:0. Poté však domácí dokázali zvítězit ve třech následujících zápasech a ujali se vedení v utkání 3:2.

Za Hustopeče vyrovnal v tomto utkání vynikající Petr Hoferik, ale následující prohra Dvořáčka dostala domácí opět do vedení v poměru 4:3. Závěrečné tři zápasy však byly plně v režii hráčů Agrotecu, kdy Hoferik porazil Husníka, Schwarzer Crhu a Dvořáček Gembalu a tím bylo rozhodnuto o vítězství v poměru 6:4.

Přestože do ukončení dlouhodobé části soutěže je daleko, tímto utkáním se hráči Hustopečí velmi přiblížili svému cíli, postupu do play-off.
První polovinu extraligy ukončí Hustopeče 8. prosince, kdy budou na domácích stolech hostit od 16.00 hod loňského vícemistra celek Avex Zlín.