V uzavřené bodovací soutěži této sezóny byl na úrovni kraje znovu nejúspěšnější SKST Brno (503 bodů), za který se překvapivě na druhou příčku dostal Sokol Hodonín (358). Následují Moravská Slávia Brno (346 bodů) a SKST Dubňany (339 bodů), pochvalu si zaslouží i mládež MSK Břeclav (288 bodů), která si oproti loňsku opět o stupínek polepšila a dostala se do první pětky.

Největší zásluhu na tom mají dívčí složky oddílu. Starší žákyně Barbora Poláchová vyhrála čtyři turnaje z devíti ve své kategorii, získala celkem 61 bodů a stala se jasnou vítězkou seriálu. Dobře si zde vedly i Klára Pijáčková (10 bodů), Svatava Janků (8), Adriana Bzirská (6) a Anna Mahovská (2). Celkem starší žákyně Břeclavi nasbíraly 87 bodů, což je jako kolektiv staví na první místo v kraji.

Obdobně tomu bylo v kategorii mladších žákyň, kde nebyl výsledek jednotlivkyň tak pronikavý, ale pětice hráček dala dohromady 89 bodů, nejvíce ze všech oddílů kraje. Největší příspěvek přišel od Bzirské (pátá, 32 bodů), dále bodovaly Janků (osmá, 22), Pijáčková (třináctá, 18), Mahovská (patnáctá, 16) a Magdalena Šubíková (31. , 2). Významnou pozici mají v kraji i nejmladší žákyně MSK (ročníky 1996 a mladší). Těsně třetí je Janků (24 bodů), desáté místo patří Mahovské (9), dvacáté Šubíkové (1).

V chlapeckých kategoriích se o zviditelnění Břeclavi starali jen jednotlivci. Nejmladší žák Jan Vašíček je desátý (4), mladší žák Martin Janků devatenáctý (9), starší žák Filip Sítek šestnáctý (12) a dorostenec Filip Štofka devatenáctý (11). Bodovalo celkem 34 oddílů, což je oproti loňsku nárůst o pět.