První na řadě bude starší žactvo, které se setká v sobotu 8. září ve sportovní hale ČSAD Hodonín. Pořadatelem turnaje ale bude Baník Mikulčice, který v současnosti své hrací prostory nemá k dispozici a musel proto hledat náhradní řešení.
Následovat budou prestižní turnaje nejmladšího a mladšího žactva 15. září v Ratíškovicích. Těm ale bude bez pochyby konkurovat turnaj dorostu v Tišnově, který se koná tentýnž den.

V září se budou konat ještědalší tři turnaje ve Znojmě – 22. září pro nejmladší a mladší žactvo, o den pozdějipro starší žactvo.
Na sváteční den 28. září je do Lanžhotu připraven dobře obsazený žebříčkový turnaj dvacítky nejlepších dorostenců a dorostenek Jihomoravského kraje.
Své žebříčkové turnaje budou mít v průběhu sezony i ostatní věkové kategorie mládeže, k tomu je třeba přidat také krajské přebory jednotlivců a možnosti startů na celostátních turnajích, které jsou zajímavě bodovány.

Mladí stolní tenisté budou mít po celou sezonu nabytý program a mají tak možnost se zdokonalovat. Navíc se všichni účastní i pravidelných mistrovských soutěží dospělých.