Vyhrály ve Vlašimi hladce 9:1 a v neděli připojily výhru 7:3 nad snaživým celkem SK Dobré.
Ve Vlašimi bylo od začátku do konce jasné, kdo je v extraligovém utkání favoritem. Jednička Vlašimi Monika Jírová nestačila na Weberovou ani Stachovou a získala tak jediný bod na úkor Malíkové. Ta při své první podzimní šanci v barvách áčka Břeclavi vydřela výhru nad Bachurovou 3:2 a s přehledem porazila i trojku Vlašimi.

SK Dobré byl houževnatějším protivníkem. Již v úvodní čtyřhře slovenská reprezentantka Lazarčíková s levačkou Macurovou přinutily pár Weberová-Stachova k pětisetovému duelu.
Ve druhém a třetím setu zatlačily hráčky MSK do defenzívy a teprve v závěrečných dvou setech došlo k obratu. Weberová pak spolehlivě třikrát zabodovala.

Stachova byla úspěšná dvakrát a i s Lazarčíkovou měla partii skvěle rozehránu. Všechny setboly ale promarnila a nakonec zápas prohrála 1:3. Malíková znovu potvrdila, že dostala oprávněnou šanci. Na Lazarčíkovou uhrála set, s Macurovou svedla velký boj a podlehla jí až v koncovce pátého setu, na závěr ve třech setech vyprovodila od stolu trojku Ulrychovou.