Nadále má jedinou prohru od Renáty Štrbíkové z prvního vzájemného utkání Hodonín A-Břeclav. Břeclavská jednička je aktuálně druhá, když kromě prohry od Vachovcové v hodonínské odvetě podlehla nečekaně v Litoměřicích Miroslavě Ságlové.

Trojkou extraligy je sice průběžně hrající trenérka Frýdlantu Marie Hrachová, nutno ovšem dodat, že se vyhnula utkáním s elitní dvojicí Hodonín-Břeclav, při nichž by jistě vícekrát inkasovala.

Má stejně jako Štrbíková dvě prohry, obě od Ságlové, která to zřejmě na favoritky umí, protože vyhrála i nad Ivanou Weberovou.
Do elitní čtveřice hráček, které prohrávají jen ojediněle, patří hodonínská Číňanka Shi Dan.

Ta inkasovala tři porážky, z toho dvě od Štrbíkové a tu zbývající od Weberové. Do první desítky patří ještě trojka Hodonína Hana Matelová, dvojka Břeclavi Ivana Weberová, zmíněná Ságlová, trojka Břeclavi Olesja Stachova a nejlepší hráčka Hluku Aneta Kučerová.

Sedmé místo Alexandry Pelcmanové, střídající hráčky Hodonína A, je nutno brát s rezervou. Obdobně jako Hrachová nehrála žádné těžké utkání, ze čtrnácti utkání Hodonína A nastoupila jen v osmi.