Nasazena byla do II. stupně dvouhry dívek a začala výborně, když porazila 3:0 Tučkovou (Děčín) a 3:1 Beranovou (Vlašim).
Blízko k úspěchu měla i ve svém třetím zápasu ve skupině s Blechovou (Dubňany), když vedla 2:1 na sety a 5:1. Po oddechovém času se ale její soupeřka vzchopila, vyhrála koncovku čtvrtého setu a lépe zvládla i set pátý.

Přesto postoupila Šubíková z prvního místa, protože Blechová předtím podlehla Tučkové 2:3 a při rovnosti bodů prvních tří hráček rozhodovalo o jejich pořadí skóre ze vzájemných zápasů. Otevírala se cesta na stupně vítězů, protože čtvrtfinálovou soupeřkou Šubíkové byla Markéta Ševčíková (Dubňany), hráčka, kterou Magdaléna před čtrnácti dny v Lanžhotě porazila hladce 3:0.

Tentokrát se hra Ševčíkové dařila, narušila jistotu útoku Šubíkové a do semifinále postoupila po výhře 3:1 ona. V šestnáctce nejlepších mladších žákyň byla po dvou úspěších ve kvalifikaci i Denisa Pyskatá (Sokol Lanžhot).

Ve II.stupni soutěže se jí ale již vyhrát nepodařilo, podlehla postupně Douckové (Dobré), Kmeťové (Dubňany) i Bravencové (Čejč) a obsadila ve skupině až čtvrtou příčku. Do II.stupně postoupil i Jan Vašíček (MSK Břeclav).

V kvalifikaci vyhrál snadno oba zápasy, v těžké skupině nestačil na Sztulu (Orlová) a Dohnálka (Dubňany), ale oplatil prohru z předcházejícího bodovacího turnaje mladších žáků ČR v Havířově Hanušovi (Přerov) a skončil ve skupině na solidním třetím místě. K medaili se dostaly Šubíková s Pyskatou ve čtyřhře dívek.

Po těžkém prvním kole s Bravencovou a Růžičkovou, v němž prohrávaly 0:2 na sety a 1:6 a otočily na 3:2, si snadno poradily s vítězkami z Havířova Sikorovou a Tušlovou (3:0). Špatně začaly i v semifinále s Kotáskovou a Klárou Ševčíkovou (Dubňany).

Znovu nezvládly první dva sety, pak se ale dostaly do hry a v závěrečné páté sadě vedly 9:8. Dva míčky jim chyběly k postupu do finále, po lehkých chybách se ale vidina finále rozplynula.